logo logo 2 Головна Реєстрація Вхід

Патріотичне виховання(відео)

Меню сайту

Частина І

День української мови

День української мови учні середньої ланки провели творчо й активно))

Пройшли фотоквест ,змагалися командами у вікторині Квіз , малювали листівки- газети , користуючись Інтернетом (виявляється, він дуже допомагає в навчанні ,а не тільки в спілкуванні в соцмережах!)), писали Диктант єдності та створювали колажі.

Учасники сьогоднішнього свята відзначили ,що дізналися багато нового й цікавого про українську мову!

 

Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Щорічно 1 грудня відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Цей день встановлений з метою підвищення обізнаності про епідемію СНІДу, викликаної поширенням ВІЛ-інфекції, а також як день пам'яті жертв цього захворювання.

З цієї нагоди учні 6-Б класу Красногорівського ОЗЗСО І-ІІІ ступенів взяли участь у Всеукраїнському інтернет-конкурсі "Стоп ВІЛ/СНІД" та показали високий рівень знань, отримавши Дипломи І ступеня.

Ми сподіваємось, що одного разу можна буде сказати: "Зі СНІДом покінчено!"

3 грудня - Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями

3 грудня - Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями. Це день милосердя та допомоги, день, коли схиляємося перед мужністю та витримкою людей, які змушені щодня боротися за право на життя.

І з нагоди цього дня в Красногорівському опорному закладі загальної середньої освіти I-III ступенів пройшли ряд заходів під гаслом "Від серця - до серця!"

Якщо дитина хвора - це біда!

Безсилі ми буваємо, шкода!

Є шанс сьогодні, об'єднавши сили,

Когось з дітей поставити на крила.

До щедрих рук добро ізнов вернеться,

Якщо душа на поклик одізветься.

Здоров'я кожного - це надбання в родині,

У нашім серці - в рідній Україні!

День Збройних сил України

6 грудня — в день ухвалення 1991 року закону України «Про Збройні сили України», українці відзначають державне свято – День Збройних сил України!

У Красногорівському ОЗЗСО l-lll ступенів пройшов святковий концерт, у якому учні привітали військових 54 бригади то їх керівника Кондратьєва Сергія Валерійовича!

У святі активну участь прийняла вся школа! Старшокласники підготували концерт, а молодші школярі подарунки, які будуть гріти серця наших захисників!

Від адміністрації школи ми вітаємо Захисників та Захисниць з їх професійним святом!

7 грудня - день української хустки

Здавна хустка вважалась українським національним аксесуаром, який зберігає в собі старовинні традиції. Хустка є символом прихильності, любові, вірності, прощання, скорботи, оберегом і важливим ритуальним предметом. Це невід’ємна частина української культурної спадщини.

Нині хустка не втратила своєї актуальності. Більшість українок мають традиційну українську хустку у своєму гардеробі, адже Різдвяний вечір та Коляду не можна уявити без даного аксесуару.

Цей автентичний аксесуар надає сучасним українкам колоритного образу. Звичайно з’явились нові сучасні візерунки, цікаві та неординарні форми.

Відео День української хустки

150 років від дня народження Лесі Українки

25 лютого 2021 року виповнилося 150 років від дня народження Лесі Українки - видатної української письменниці та громадської діячки. Ювілейний рік Лесі Українки - це нагода привернути увагу до творчості письменниці й актуалізувати її спадок.

З нагоди цього свята в 10 класі Красногорівського ОЗЗСО І-ІІІ ступенів було проведено літературну годину: "Леся Українка - зразок мужньості, героїзму, безмежної відданості своєму народові".

Учениця 3-Б класу декламує уривок з вірша Лесі Українки "Конвалія"

Відео

Тиждень доброчесності

В Красногорівському опорному закладі загальної середньої освіти I-III ступенів пройшов Тиждень доброчесності. Учні познайомилися з поняттям "доброчесність" та обсудили чому важливо у нашому житті дотримуватись принципів доброчесної поведінки.

Онлайн тренінг на тему: "Stand UP Запобігання домагання у громадських місцях"

В Красногорівському опорному закладі загальної середньої освіти I-III ступенів відбувся онлайн тренінг на тему: "Stand UP Запобігання домагання у громадських місцях", до якого залучитися учениці 10, 11 класів.

 

10 грудня - Міжнародний день прав людини

10 грудня - Міжнародний день прав людини. І з нагоди цього дня в Красногорівському опорному закладі загальної середньої освіти I-III ступенів пройшли тематичні уроки, лекції та інформаційні години, які сприяли формуванню поваги до прав інших людей та почуття відповідальності за виконання своїх обов'язків.

Година веселих творчих розваг

Зима - чудова пора для спілкування та гостювання. От і зустріч 6-А та 6-Б класів на "Годині веселих творчих розваг" довела це. Найрозумніші, найвинахідливіші, найспритніші - це наші учні! Такі таланти відкрилися, так потоваришували!

Хоч почали змагатися спочатку, але в кінці заходу стало зрозуміло, що перемагає - таки ДРУЖБА! Отож вирішли продовжувати започатковану традицію і ходити в гості)))

 

День Святого Миколая у Красногорівському ОЗЗСО І-ІІІ ступенів 

Такий чудовий та веселий концерт вийшов. Діти співали, танцювали, розказували вірші. До них завітали казкові гості та Святий Миколай. Учні отримали солодкі подарунки та незабутні емоції.

 

Національний тиждень читання

З 13 по 19 грудня 2021 р. в Україні вперше відбувся Національний тиждень читання.

Це період особливої уваги до книги в сучасному цифровому і швидкому житті.

Гасло цьогорічного Національного тижня читання — «Знайди свою книжку!» Адже саме правильна книга у відповідний час здатна затягнути людину в читання й згодом зробити це її постійною практикою. Навіщо це потрібно? Згідно з дослідженнями Українського інституту книги:

- читачі щасливіші, частіше досягають поставлених цілей та більш стресостійкі, ніж нечитачі;

- серед нечитачів вдвічі більше безробітних, ніж серед любителів читання;

- більшість українців погоджуються як з тим, що «читання допомагає зробити складний вибір, коли цього вимагають життєві обставини» і майже половина (47 %) переконані, що читання сприяє матеріальному достатку.

Наша школа теж долучилася до проведення тижня.

Розумію, що сучасні діти особливі! Швидкість, яскравість, емоції, результат – це те, чому віддають перевагу. Знаєте, я й сама з великим задоволенням включилася в роботу.

Що ж у нас вийшло?

6 клас – вивчення на уроці «Різдвяної пісні у прозі» Ч. Діккенса + перегляд мультфільму «Різдвяна казка» за оповіданням Марка Черемшини «Сльоза». Як результат роботи – захист проєктів «Моє Різдво 2035 року». Діти добре знають різдвяні традиції!

7 клас - захист проєктів «Мій улюблений літературний герой». Які яскраві роботи! А скільки бажання творити!

9 клас –захист проєкту «Літературна журналістика». Можливо, це перші кроки майбутньої зірки!

11 клас – захист проєктів «Поетичне бачення світу». Головне – відчувати!

Вдячна усім своїм учням за кропітку роботу, яскраві враження та бажання спілкуватися зі СЛОВОМ!

З повагою учитель зарубіжної літератури Перепелиця Наталя Василівна

 

Святкова вистава

Вдягнувшись тепліше, морозним ранком до нас завітало багато гостей, яких ми чекали з нетерпінням.

А чому? Бо саме сьогодні завітали не прості гості, а письменник та офіцер Командування Об’єднаних Сил України Кутовий Борис Юрійович з начальником відділу освіти, культури, молоді та спорту Мар'їньської міської ВЦА Панченко Людмилою Анварівною, які привітали молодших школярів Красногорівського ОЗЗСО l-lll спупенів, Красногорівського ЗЗСО l-ll ступенів №5 та Зорянського ЗЗСО l-lll ступенів з новорічними святами та подарували неймовірні дитячі емоції. А допомогли в цьому талановиті та надзвичайно позитивні і енергійні артисти Чернігівського обласного драматичного театру.

В актовому залі лунали бурхливі оплески та нестихаючий хохіт дітей. Наприкінці вистави дітям подарували солодкі подарунки, за які діти дуже вдячні!

Адміністрація школи висловлює велику вдячність за подароване дітям свято, вашу щедрість, людяність та доброту серця. Бажаємо благополуччя, добра і сімейного затишку. Хай усе хороше, зроблене з душею і натхненням повертається до вас сторицею!

Вже через декілька днів ми зустрінемо Новий 2022 рік.

  

Новорічні подарунки

Адміністрація, педагогічний колектив, учні та батьки Красногорівського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Мар'їнської міської військово-цивільної адміністрації Покровського району Донецької області щиро дякують керівнику Мар'їнської міської військово-цивільної адміністрації Григульцю Юрію Васильовичу та начальнику відділу освіти, культури, молоді та спорту Мар'їнської міської військово-цивільної адміністрації Панченко Людмилі Анварівні за солодкі подарунки для учнів закладу.

Бажаємо здоров'я, достатку, святкового настрою!

 

Виставка новорічних поробок

Наймолодші школярі Красногрівського ОЗЗСО l-lll ст. підготували новорічні прикраси, які милують око у холі нашої школи.

Діти підійшли до вибору прикрас креативно. Хтось писав листа Діду Морозу та Снігуронці, хтось виготовив новорічних героїв з казок та лісових друзів. Але сенс виробів один: ми з нетерпінням чекаємо Новий рік!

 

Подарунки від Павла Кириленка

Адміністрація, вчителі, учні та батьки Красногорівського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Мар'їнської міської військово-цивільної адміністрації Покровського району щиро дякують голові Донецької облдержадміністрації, керівнику військово-цивільної адміністрації #ПавлоКириленко за чудові подарунки дітям до Нового року.

 

Новорічне свято

Новий рік вже на порозі!

Це ми можемо доказати тим, що вже сьогодні до учнів 1-4 класів завітали Дід Мороз та Снігуронька, а ще привели із собою Сніговичка, Снігову королеву та Бабу ягу - куди ж без неї!

Дід Мороз та його друзі підготували запальні танці для діточок, а діти в свою чергу розповіли вірші та заспівали пісні для зимових гостей!

Адміністрація Красногорівського ОЗЗСО l-lll ступенів вітає з прийдешнім Новим 2022 роком та Різдвом Христовим!

Бажаємо, щоб у новорічну ніч чари торкнулися кожного та зробили вас щасливіше!

 

Наш заклад освіти отримав від Директорату Реінтеграції та Гуманітарного розмінування в рамках проведення інформаційно-роз’яснювальної компанії про небезпеку від мін та вибухонебезпечних предметів комплект стендів («Міни та вибухонебезпечні предмети») та навчальні посібники (книги у вигляді коміксу) «МІННА БЕЗПЕКА НЕбезПЕКА». Дякуємо за надані матеріали.

Гра "Правда чи Дія"

Це просто чудово - у січні пригадати народні традиції в затишному кабінеті, ще й прикрашеному ялинкою! І зробити це прямо на класній годині у вигляді гри «Правда чи Дія».

Учні 6-А, ознайомившись заздалегідь із теорією, робили свій вибір та відповідали на цікаві питання. Перемогла ланка Ірини Харченко. Дітям дуже сподобалося, а ще кожний отримав побажання – передбачення на 2022 рік! Свята тривають!

 

Онлайн-зустріч

У Красногорівському опорному закладі загальної середньої освіти пройшла онлайн зустріч з Українським державним університетом залізничного транспорту (м.Харків). Захід провів доцент кафедри спеціалізованих комп'ютерних систем, доктор технічних наук Доценко Сергій Ілліч.

Дякуємо за змістовну та цікаву інформацію!

 

Подарунки від Бориса Кутового

Красногорівський опорний ЗЗСО І-ІІІ ступенів щиро дякує офіцеру Командування об'єднаних сил ЗСУ, письменнику Борису Кутовому за солодкі подарунки нашим учням до свята Водохрещення. Бажаємо Вам здоров'я, щастя, успіхів, процвітання!

 

Гра "Що? Де? Коли?"

20.01.22 пройшла гра «Що?Де? Коли?» для найкмітливіших із 6-8 класів нашого закладу.

На учасників чекали ще й етапи «Бліц», «Еврика» та «Брейн». Питання вимагали не стільки знань, скільки здатності міркувати. Команда 7 класу (кл.керівник С.В.Гацула) впоралася з цим найуспішніше!

А найкращим гравцем зимового сезону був обраний семикласник Артем Севастьянов.

Усі підспівували Ірині Харченко під час музичних пауз.

Наші вітання переможцям й учасникам!

 

22 січня - День соборності України

 

 

Посилання на урок в 1 класі

https://www.facebook.com/100015142717359/videos/465016721914726

Посилання на урок в 3-А

https://www.facebook.com/photo?fbid=1361086650972289&set=pcb.2112395658916177

Посилання на урок в 3-Б

https://www.facebook.com/photo/?fbid=4576516129136875&set=pcb.1011856919401602

 

«  Вересень 2022  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Національна дитяча "гаряча лінія" протидії булінгу працює за безкоштовним номером
0 800 500 225
(зі стаціонарного телефону)
116 111
( з мобільних).
Контактна інформація
з питань видалення персональних 
даних дитини з сайту: 
 krasnogorivkazow2@gmail.com


Copyright MyCorp © 2022
Сайт створено у системі uCoz