logo logo 2 Головна Реєстрація Вхід

Патріотичне виховання(відео)

Меню сайту

Частина І

В сучасному світі інтернет - середовище стало невід’ємною складовою повсякденного життя. Підростаюче покоління активно перебуває в режимі on-line. Безпека дітей в інтернеті – актуальна проблема. Діти гуляють в кіберпросторі, спілкуються, дружать, грають — не залишаючи дому.  Іноді це навіть зручно, адже не треба турбуватися, що улюблене чадо зв’яжеться з поганою компанією,  затримається після вечірньої прогулянки, піддасться агресивному нападу неадекватної людини.  Дорослі повинні серйозно ставитися до захоплень своїх нащадків, адже легше попередити проблему, ніж боротися з її наслідками - пояснити загальноприйняті правила безпеки і можливі ризики.

  В рамках Тижня безпеки дітей в інтернеті протягом 01-05 лютого в Красногорівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів було проведено низку заходів:

-уроки за темами: «Безпечний інтернет», «Кібербулінг»(10-11 кл.), 

- переглянуто вебінар «П'ять правил ідеального онлайн-пароля» (8-9 кл.)

-конференція «Корисним чи шкідливим є для нас Інтернет?»(6-7 кл.) 

-відеофільм «Інтернет очима дітей» - 5 кл.

        

Їх назвали Небесною сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину.
Серед Небесної Сотні  були як зовсім юні, так і вже сиві люди з усіх куточків України -  від  сходу до заходу, від півдня до півночі. Небесна Сотня об’єднала  в собі народ усієї  Соборної України.
У Красногорівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 відбулися заходи з метою вшанування героїв Небесної Сотні, виховання поваги до  Батьківщини, виховання патріотичної свідомості  та виховання  учнів у національно – патріотичному дусі. Молодші школяри відвідали книжкову виставку шкільної бібліотеки.  Серед учнів 5-9 класів було проведено Інформаційні години «День Героїв Небесної Сотні - спогади і персони» та уроки демократії. Із старшокласниками були проведені виховні години «Небесна сотня воїнів Майдану» (форма – виступи експертів з наступним обговоренням за методами «вільний мікрофон», «Займи позицію»). А учні 6 класу на чолі з класним керівником Гацулою С.В. відвідали книжкову виставку міської бібліотеки, присвячену Дню Героїв Небесної Сотні.

         

 

25 лютого 2021 року виповнюється 150 років від дня народження видатної української літераторки Лесі Українки.  В Красногорівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 ученицями 11 класу Челпонбаєвою Софією та Плужник Інною (екскурсоводи), Пантазьєвою Ольгою та Трофимчук Анастасією (техничне та літературне забезпечення) було проведено літературний огляд – мандрівку «Її вірші як перла многоцінні» серед учнів 5-11 класів.

                Надія

Ні долі, ні волі у мене нема,

Зосталася тільки надія одна:

Надія вернутись ще раз на Вкраїну,

Поглянути ще раз на рідну країну,

Поглянути ще раз на синій Дніпро, –

Там жити чи вмерти, мені все одно;

 

Поглянути ще раз на степ, могилки,

Востаннє згадати палкії гадки…

Ні долі, ні волі у мене нема,

Зосталася тільки надія одна.

      

 

Березень в Україні часто називають Шевченковим. І це не випадково : щороку навесні Великий Кобзар приходить до нас і щороку новим, неповторним. Тарас Григорович Шевченко - велика і невмируща слава українського народу. У його особі український народ ніби об’єднав найкращі сили й обрав співцем своєї історичної слави та гіркої долі, виразником власних сподівань і прагнень. Тарас Шевченко - син українського народу. Батько України. Він став символом волі, справедливості та витривалості для кожного громадянина України, символом українського національного руху та відродження. Як весна оновлює природу, так само поезія Великого Тараса оновлює наші душі, закликає бути чесними і милосердними, щиро любити свій народ, свою Україну. З нагоди відзначення дня народження великого українського поета, Кобзаря українського народу Т.Г. Шевченка, в Красногорівському ЗЗСО І-ІІІ ст. №2 було проведено низку заходів – виховні години «Шевченко – душа українського народу», учні 9 класу підготували презентацію «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття. І голос твій нам душі окриля» та ознайомили школярів з цікавими фактами про життєвий і творчий шлях великого Кобзаря, читали вірші Т.Г. Шевченка. В шкільній бібліотеці для учнів 5 класу був проведений бібліотечний урок «Ми нащадки твої, Тарасе!» та виставка літератури «Безсмертна слава Кобзаря», присвячена дню народження Тараса Григоровича Шевченка.

            

Виховний захід до Дня українського добровольця у 7 класі. Учні склали асоціативний кущ до слова доброволець, висловили свої думки з приводу того, якими якостями наділені добровольці. Діти переглянули фільм "Зроблено в Україні. Запорізька Січ", згадали українців- добровольців від часів козацтва до сьогодення.

        

 

26 квітня День пам’яті Чорнобильської трагедії

   Чорнобиль… Нині це слово знає весь світ. Чорнобиль - це мука і трагедія, це подвиг і безсилля, це пам’ять, це наш нестерпний біль.

   35 років тому - 26 квітня 1986 року вогонь Чорнобиля опалив землю і душі мільйонів громадян. Аварія на ЧАЕС — найбільша техногенна катастрофа за всю історію ядерної енергетики у світі, яка змінила радіаційну обстановку, екологію, долі людей не тільки на європейському континенті, а й у всьому світі. 

   Чорнобиль - це не лише велика трагедія, а й символ безмежної мужності багатьох тисяч наших земляків. Завдяки самопожертві ліквідаторів аварія стала символом жертовності в ім’я Батьківщини, в ім’я мільйонів людей та прийдешніх поколінь. Ризикуючи своїм життям та здоров’ям, вони виконали свій обов’язок і захистили людство від згубного впливу й подальшого розповсюдження радіації.

   Їхній подвиг назавжди записаний до літопису людської мужності та навічно залишиться у пам’яті українського народу.

   Тому до цієї памятної дати в Красногорівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 було проведено:

-          виховні години на тему: «Вони собою людство заступили…» - про подвиг ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС;

-         відео - перегляд сторінки «Уроки Чорнобиля для атомної енергетики» - матеріали для учнів 7-11 класів;

-         виставка художньої літератури до Дня пам’яті Чорнобильської трагедії;

-         покладання квітів до пам’ятника загиблим чорнобильцям.

Нехай кожен пам’ятає і шанує подвиг героїв Чорнобиля!

      

З метою покращення умов для регулярних занять масовою фізичною культурою різних соціальних і вікових груп населення за місцем проживання та в місцях масового відпочинку в Красногорівському ЗЗСО І-ІІІ ст. № 2 було проведено захід  облаштування спортивного майданчику «Спорт для всіх – спільна турбота».

   

Тиждень безпеки життєдіяльності та День Цивільного захисту

З 26.04.2021 по 30.04.2021 в Красногорівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 був проведений Тиждень знань безпеки життєдіяльності «Безпека людини в небезпечних ситуаціях» (у рамках якого проводяться тренування з учасниками освітнього процесу щодо надзвичайних ситуацій та дій під час виникнення пожеж, День цивільного захисту) з  метою формування компетентності дітей, дій та дотримання елементарних правил поведінки в повсякденному житті і в надзвичайних ситуаціях, поглиблення знань здобувачів освіти з основ безпеки життєдіяльності, залучення дітей до вивчення правил безпечної поведінки в побуті, попередження надзвичайних ситуацій та застереження випадків травмування учнів навчальних закладів.

    Для учнів 1- 4 класів були проведені єдині уроки «Цивільний захист - школа безпеки», перегляд відеороликів, створення малюнків «Поведінка населення під час надзвичайної ситуації», бесіди:

  -    про корисні і небезпечні речовини;

-   небезпечні предмети: незнайомі предмети; дрібні предмети;                                       

-   електропобутове обладнання, ліки;

-   ріжучі та колючі предмети.

 28.04. 2021 – Всесвітній день охорони праці – інструктажі з ОП (травматизм, надзвичайні та техногенні ситуації, пожежі тощо).

    Серед учнів 1-5 класів 30.04.2021 року був проведений єдиний урок з ЦЗ та БЖД,  заняття з надання першої долікарської допомоги при кровотечах, переломах кінцівок ; бесіда про необхідність миттєвого реагування на незнайомі предмети.

    Учасниками освітнього процесу відпрацьовано порядок дій при загрозі пожежної тривоги з навчальною евакуацією без попередження з сигналом сповіщення «Два кортоких дзвінка, один довгий»». Евакуація пройшла без паніки за 2 хвилини.

    Закінчився тиждень відпрацюванням практичного заняття «Транспортування людей при різних видах травм та поранень».

 

         

 

Сьогодні ми відмічаємо Всесвітній день вишиванки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. У цей день кожен охочий долучається до свята, одягнувши вишиванку.

Ідею акції «Всесвітній день вишиванки» у 2006 році запропонувала студентка факультету історії Чернівецького університету Леся Воронюк.

Спочатку вишиванки одягнули кілька десятків студентів та викладачів факультету. Та вже протягом наступних років свято розрослося до всеукраїнського рівня,

Вишиванка - символ Батьківщини,

Дзеркало народної душі,

В колисанці купані хвилини,

Світло і тривоги у вірші.

Тому, сьогодні, в Красногорівському ЗЗСО І-ІІІ ст. №2 відбулося прекрасне свято «Вишиванка єднає українців». Лунали пісні, виконувалися танці. Молодші школярі провели години спілкування «А над світом українська вишивка цвіте», а учні 5-9 класи занурились у традиції нашого народу, погравши цікаву квест - гру «Вишиванка єднає українців». На них чекали різноманітні зупинки - «Цікаві факти про вишиванку», «Музичний світ вишиванки», «Історична вікторина», «У світі прислів‘їв», «Юні винахідники», «Творчі літератори» та «Розфарбуємо гарненько», де діти долали завдання та змагалися за отримання почесного звання «Знавець традицій України».

Народне прислів'я каже: «Без верби і калини нема України». До сказаного слід додати: «І без вишивки». Тому що вишиваний рушник і вишита сорочка давно стали українськими народними символами - оберегами. Мамина пісня, батькова хата, дідусева казка, бабусина вишиванка, традиції і звичаї – це все родовідна пам'ять, наші символи, історія.

Щиро дякуємо учням 6 та 7 класів та їхнім класним керівникам Гацулі Світлані Володимирівні та Клименко Тетяні Іванівні за підготовлене свято!!!

      

 

Сьогодні, 27 травня, в Красногорівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 відзначається свято Останнього дзвоника, що знаменує офіційне закінчення навчального року в школах. Навчання, однокласники, вчителі – все залишилося позаду і дитинство теж – далеке, веселе і добре... Останній дзвоник у школі – це перший дзвоник у доросле, нелегке і серйозне життя!Сьогодні він лунає на знак прощання зі школою. Прощальні хвилини завжди наповнені яскравими спогадами і щемливим сумом від того, що йде в минуле щось важливе, дороге, рідне. Дорогі випускники! Нехай кожен із вас знайде свою дорогу в житті. Всім, хто причетний до цієї великої події в житті, бажаємо кохання, благополуччя, радості і, звичайно ж, величезних успіхів і руху вперед! Для вас у шкільних вікнах завжди буде горіти світло!

    

Дорогі наші і улюблені дев'ятикласники! Сьогодні у вас незвичайний, хвилюючий і прекрасний день - випускний. Всі ми, ваші вчителі, щиро і сердечно вітаємо вас з цією подією. Ми бажаємо вам від щирого серця здоров'я і удачі, успіхів у всьому і сміливості, безліч перемог і щастя в дорослому житті. Збережіть всі свої знання, які ми вам дали, назавжди. Чекаємо вас всіх 1 вересня в стінах улюбленої школи! Зі святом, дорогі наші випускники!

    

 

 

«  Серпень 2022  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Національна дитяча "гаряча лінія" протидії булінгу працює за безкоштовним номером
0 800 500 225
(зі стаціонарного телефону)
116 111
( з мобільних).
Контактна інформація
з питань видалення персональних 
даних дитини з сайту: 
 krasnogorivkazow2@gmail.com


Copyright MyCorp © 2022
Сайт створено у системі uCoz