logo logo 2 Головна Реєстрація Вхід

Частина І

15 грудня - День чаю

Учні 3-Б дізналися історію виникнення чайної церемонії та які існують види чаю.

Списували тексти, робили чашечки, відгадували загадки та пограли в вікторину з Лего. А ще дізнались, який чай та коли не можна вживати.

Посилання на урок

"Чай - це великий світ, що може розміститися у маленькій чашці". Учні 4 класу Красногорівського ОЗЗСО I-III ст. сьогодні відзначили Міжнародний день чаю. Учні дізналися багато корисної і цікавої інформації про чай та його властивості, види чаю, правила заварювання, історичні цікавинки та легенди про появу чаю як напою. Дуже корисною була інформація про китайську традицію, яка містить деякі обмеження на вживання чаю, щоб уникнути прояву його шкідливих якостей. Діти із задоволенням брали участь у різних завданнях на уроках Я досліджую світ, математики та української мови. На завершення свята діти смакували запашним чаєм у шкільній їдальні.

День дякую

Слово "дякую" володіє магічними властивостями, покращує здоров'я, як вам, так і тому, кому ви адресуєте цей вираз. Справжня вдячність, яка може принести користь, повинна йти тільки від чистого серця. Сьогодні, 11 січня в Міжнародний день "дякую" саме той час, коли варто подякувати всім, хто робить для нас добро.

Урок в 4-му класі

День дякую в 3-Б класі

Тема тижня: "Різноманітний світ тварин"

Сьогодні на уроці ЯДС (технології) учні 3-Б класу робили аплікацію "Павук на павутині".

На уроці інформатики вчились малювати в графічному редакторі сонечко.

А на уроці мистецтва, за допомогою кольорових олівців, створювали малюнки з тваринами, яких вивчали протягом цього тижня.

18 січня - День сніговика

Така чудова ідея прийшла в голову німецькому колекціонеру Корнелусу Гретцу, який ще будучи юнаком, почав збирати зображення сніговиків. У 2008 роцы він увійшов зі своєю колекцією до книги рекордів Гіннеса.

Учням 1 класу Красногорівського ОЗЗСО І-ІІІ ступенів ще далеко до рекордів, але у нас також є своя колекція сніговиків.

День сніговика в 3-Б класі

Урок в 3-А "Космос"

З давніх-давен людину приваблює космос. Вдивляючись у зоряне небо, вони намагалися зрозуміти, чому сяють зірки, чо-му сонце світить вдень, а місяць світить вночі. Більшість древніх людей вважали космос за божество, давали власні імена плане-там та зіркам. Вони наділяли людськими якостями небесні тіла, а Землю вважали центром Всесвіту.

Сьогодні ми багато знаємо про Сонячну систему, про комети та метеорити, як народжуються зірки і як вони вмирають. Людина полетіла в космос, побувала на Місяці. Але космос так само залишається таємничим і привабливим. Учні 3-А класу Красногорівського ОЗЗСО долучилися до досліджень космосу. З’ясували,за якими ознаками відрізняють небесні тіла, ознайомилися з найвідомішими зорями і сузір'ями, дізналися, як використовують сонячну енергію, створювали моделі Сонячної системи.

посилання на урок

Протягом тижня учні розглянули такі теми з ЯДС:

"Чому риби живуть у воді?"

"І у воді, і на суходолі. Земноводні"

"Чи існують нащадки динозаврів? Плазуни"

"Чи всі птахи літають?"

Сьогодні ми закріплювали отриманні знання.

На уроці ЯДС (технології) створювали змійок, які можуть рухатися

На уроці інформатики, за допомогою графічного редактора, створили риб і змій

А на уроці мистецтва намалювали тварин, яких вчили протягом тижня

«  Вересень 2022  »