logo logo 2 Головна Реєстрація Вхід

Дистанційне навчання

Дистанційне навчання – нова організація освітнього процесу, що ґрунтується на використанні традиційних методів навчання, нових інформаційних та телекомунікаційних технологій, а також на принципах самостійного навчання. Процес дистанційного навчання орієнтує учнів на творчий пошук інформації, вміння самостійно набувати необхідні знання і застосовувати їх у вирішенні практичних завдань із використанням сучасних технологій. Необхідні умови для дистанційного навчання: - Доступ до комп'ютера. - Вихід до мережі Internet. - Бажання навчатися і вміння працювати самостійно. Це дуже важливо, тому що саме від цих двох рис залежить ефективність всього освітнього процесу.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ОРГАНІЗАЦІЇ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

ПОЛОЖЕННЯ ПРО ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ

ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ ТЕХНОЛОГІЙ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ У ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ

У зв'язку з поширенням загрози захворювання коронавірусом у період карантину, з метою організації та проведення занять та забезпечення неперервності освітнього процесу учням закладу рекомендовано використовувати такі освітні ресурси:

Репозитарій електронних освітніх ресурсів - https://disted.edu.vn.ua

(Репозитарій електронних освітніх ресурсів https://disted.edu.vn.ua містить навчальні матеріали близько 12000 уроків з різних предметів освітньої програми 1-11 класів. Усі учасники освітнього процесу можуть використовувати вказані ресурси безкоштовно. Для роботи з цими ресурсами необхідно лише будь-який пристрій з доступом до мережі Інтернет.)

Міністерство освіти і науки опублікувало розклад занять на телебаченні для 5-11 класів.

Заняття для усіх класів можна буде переглянути на

YouTube-каналі міністерства або на телеканалах:

1. ·5 клас – Плюс-Плюс та 112 Україна;
  2. ·6 клас – ZOOM та News One;
  3. ·7 клас – ZIK;
  4. ·8 клас – Індиго та УНІАН;
  5. ·9 клас – Рада та UA:Культура;
  6. ·10 клас – UA:Перший;
  7. ·11 клас – М1.
  8.  Шановні учні та батьки!

Повідомляємо, що на період локдауна освітній процес у закладі освіти для учнів 1-11 класів буде здійснюватися дистанційно до поліпшення епідеміологічної ситуації.

З метою якісного здійснення освітнього процесу на період дистанційного навчання вчителі закладу згідно з розкладом будуть проводити уроки та інші заплановані освітні заходи.

Всі класи будуть працювати на єдиній загальношкільній платформі Google Classroom. Крім того вчителі будуть використовувати додаткові ресурси: відео конференції ZOOM та Meet, месенджери Viber, Telegram, електронну пошту.

При проведенні уроків не менше 30% матеріалу буде викладатися синхронно з використанням платформи ZOOM (для 1-4 класів відео-конференції тривалістю не більше 25 хвилин; для 5-11 класів відео-конференції тривалістю не більше 35 хвилин) та 70% - асинхронно (завдання, письмові роботи, тестування, інтерактивні вправи, флеш-картки, презентації, відео та аудіо пояснення, тощо) через сервіс Google Classroom.

Кожному учню необхідно приєднатись до платформи Googlе клас за кодами, які надали класні керівники (або вчителі-предметники), до кожного предмету.

Всі питання, пов’язані з організацією освітнього процесу, вирішувати з класними керівниками.

Зв'язок з батьками буде підтримуватися через Viber, електронну пошту.

9. Шановні батьки та учні! З 19.04.21-23.04.21 заклад освіти переходить на дистанційне навчання.

«  Червень 2021  »