logo logo 2 Головна Реєстрація Вхід

Патріотичне виховання(відео)

Меню сайту

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти

  1. Матеріально-технічна база закладу освіти включає будівлі, споруди, землю, комунікації, обладнання, транспортні засоби, службове житло, інші матеріальні цінності, вартість яких відображено у балансі закладу освіти.

 

  1. Майно закладу освіти є спільною власністю територіальної громади  Мар’їнського району та перебуває в оперативному управлінні відділу освіти Мар’їнської райдержадміністрації.

 

  1. Заклад освіти відповідно до чинного законодавства користується землею, іншими природними ресурсами і несе відповідальність за дотримання вимог та норм з їх охорони.

 

  1. Вилучення основних фондів, оборотних коштів та іншого майна закладу освіти проводиться лише у випадках, передбачених чинним законодавством. Збитки, завдані закладу освіти внаслідок порушення його майнових прав іншими юридичними та фізичними особами, відшкодовуються відповідно до чинного законодавства.

 

  1. Для забезпечення освітнього процесу база закладу освіти складається із навчальних кабінетів, спортивного залу, бібліотеки, архіву, медичного і комп’ютерного кабінетів, їдальні, буфету, кімнати психологічного розвантаження учнів.

 

  1. Заклад освіти має земельну ділянку, де розміщуються спортивний та ігровий майданчики, футбольне поле, зона відпочинку, господарські будівлі тощо.

 

  1. Відчуження та списання основних засобів і майна, що є комунальною власністю територіальної громади Мар’їнського району і закріплені за закладом освіти, здійснюється за рішенням засновника, тобто Мар’їнської районної ради, відповідно до порядку, який встановлений чинним законодавством.

 

«  Вересень 2022  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Національна дитяча "гаряча лінія" протидії булінгу працює за безкоштовним номером
0 800 500 225
(зі стаціонарного телефону)
116 111
( з мобільних).
Контактна інформація
з питань видалення персональних 
даних дитини з сайту: 
 krasnogorivkazow2@gmail.com


Copyright MyCorp © 2022
Сайт створено у системі uCoz