logo logo 2 Головна Реєстрація Вхід

Наради, тренінги, педради, майстер-класи

У передостанній день канікул, 31.10. 2019, на педраді учителі закладу взяли активну участь в обговоренні виступу завуча Баранової Н.А. Тема була дуже актуальна - " Адаптація учнів 1,5,10 класів до навчання в школі". Учителі ділилися своїм досвідом, набували нових знань у формі тренінгу.

У листопаді 2019 р. відбувся зональний етап Всеукраїнського  конкурсу " Учитель року -2020". Почесні місця лауреата й переможця конкурсу зайняли учителі закладу : Аракелова Г.В.( ІІІ місце в номінації " Початкова освіта" ) та Сергієнко С.С.( І місце в номінації " Зарубіжна література" ). У січні 2020 року Сергієнко С.С. захищала честь району на обласному етапі конкурсу, потрапила у вісімку фіналістів. Вітаємо наших колег із нагородами!

14.02.2020 року в Красногорівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 було проведено тренінг для вчителів "Освітній потенціал гри з LEGO"

3 листопада 2021 року в Красногорівському ОЗЗСО І-ІІІ ступенів, психологом від організації "Людина в біді", було проведено тренінг для вчителів "Доступ: Надання багатоцільової допомоги особам, які постраждали від конфлікту на сході України".

06 січня 2022 року у Красногорівському ОЗЗСО I-III ступенів відбулось засідання педагогічної ради на якому розглядались основні питання:

1.Затвердження Програми забезпечення якості освіти.

2.Сучасний урок як засіб підвищення якості освітнього процесу(підготували вчителі які атестуються)

3.Нові виховні технології в сучасній школі.

Вчителі Любченко Олена Валентинівна, Колесник Галина Михайлівна, Ломаченко Олена Федорівна та Клименко Тетяна Іванівна запропонували переглянути, які методи та прийоми вони запроваджували на своїх уроках. На практиці кожен педагог надав змогу всім відчути себе на мить дитиною та запропонував перевірити чи дійсно ті методи та прийоми педагогічних впроваджень, які були обрані, надалі будуть корисні та доцільні дітям.

Роблячи висновки засідання, ми отримали багато цікавої, нової інформації та зарядились позитивним настроєм!

«  Серпень 2022  »