День вишиванки

День матері

Нашi випускники

Видатних випускників чимало. Це лікарі, інженери, вчителі, майстри своєї справи.
Серед випускників школи славна когорта медичних працівників: професор Романв Всеволод Миколайович, професор Москаленко Валентин Захарович, доцент Донецького медичного інституту Баклан Наталія Іванівна,Канзюба Анатолій Іванович, Малєєв Олег Володимирович, завідувач відділенням нейрохірургії Мироненко В'ячеслав Іванович, Малєєва Ірина Володимирівна,Долженков Олександр Михайлович, Кобышева Алла Миколаївна, Лісовий Ігор Іванович, Мохненко Олена Олександрівна, Чупрун Микола Дмитрович, Тупчій Пекла Георгіївна.
Прославили рідну школу на ниві освіти Толкачова Зінаїда Іллівна, викладач Слов'янського педінституту Шевченко Ірина Валеріївна, викладач Харківського залізничного інституту Філатова Лідія Андріївна, Вітко Галина Миколаївна, Лубинс Людмила Костянтинівна, Калінчук Євгенія Володимирівна, Бугайов Микола Федорович, Маврова Лариса Григорівна, Голуфтова Олена Василівна, Заєць - Маврова Лідія Іванівна.
Гідно продовжують сіяти розумне, добре, вічне в стінах рідної школи її випускники різних років: Кононова Лідія Василівна, Волоский Сергій Сергійович, Л
ифенко Людмила Василівна, Олексієнко Тетяна Миколаївна, Лаврентьєва Лариса Олександрівна, Лашина Віля Василівна, Михацька Олена Юріївна, Сергієнко Світлана Сабірівна, Радіонова Вікторія Вікторівна.
Благородна професія - захищати Батьківщину. Її обрали: Величко Володимир Олександрович, Голик Олександр Іванович.
Серед випусників школи: радіокоментатор державного радіо Петкова М. Н., редактор міжнародного відділу каналу ICTV Малий М. В., торговий представник Росії в країнах Бельгії і Люксембургу Кузнєцов С. В., кандидати сільськогосподарських наук Правілов Н.В. і Дбайливого П. П., директор Забайкальської гірської компанії Мерзлікін Н.В.,

«  Травень 2019  »