logo logo 2 Головна Реєстрація Вхід

Нова українська школа

Учні 3 класу виготовляли і досліджували скелет людини

На уроці узагальнення знань з теми "Будова слова" в 3 класі Красногорівського ЗЗСО І-ІІІ ст.2 були створені умови для навчання, за яких кожен учень відчув свою успішність, спроможність, самостійність.

Досліджуючи головний мозок людини на уроці "Я досліджую світ", учні 3 класу виготовили незвичайний капелюх. Спасибі авторам підручнику за цікавий матеріал і методичну підтримку.

​​​​​​

Освітнє середовище.Зона відпочинку,ігрова зона, зона творчості,навчальна зона 2 класу Красногорівського ЗЗСО І-ІІІ ст. № 2.

Робота учнів 2 класу з LEGO

Учні 2 класу на уроці "Я досліджую світ"

Осередки (4 клас)

Дистанційне навчання (4 клас)

Батьківські збори ( 3 клас)

Ранкове коло (1 клас)

Стіна слів. Осередок вчителя. Осередок творчості ( 1 клас)

2 клас Красногорівського ЗЗСО І-ІІІ ст. № 2

На уроках природознавства у 4 класі Красногорівського ЗЗСО І-ІІІ ст.#2 активно використовуються методи критичного мислення. Один з таких- це фішбоун. Фішбоун - це графічний спосіб дослідження та визначення найбільш суттєвих причинно-наслідкових взаємозв'язків між чинниками (факторами) та наслідками у досліджуваній ситуації чи проблемі. Після отримання завдання, заповнення "кісток", обговорення в групах, учні презентували результати роботи перед класом, аргументуючи свої висновки.

1. Тренінг «Шляхи підвищення професійної компетентності педагога Нової української школи»

2.Педагогічна майстерня«Формування творчого потенціалу вчителя, ключових та предметних компетентностей учнів початкової школи шляхом впровадження передових педагогічних технологій»

3. Майстер-клас « Нова українська школа: стратегія змін освітнього процесу»

«  Червень 2021  »