День вишиванки

День матері

Патріотичне виховання(відео)

Меню сайту

Новини 2017-2018 н.р. (грудень)

 Учні Красногорівської зош І-ІІІ ст. №2 взяли участь у Міжнародній природознавчій грі « Геліантус- 2017».
Нагороджені дипломами, грамотами та подарунками наступні учні : Слабковська Анастасія – Диплом І ст., Гребенюк Ілля, Железняк Данило, Кубарєв Володимир – Диплом ІІ ст., Краснопольський Богдан, Герасева Наталя, Кобиленко Таїсія, Долгіх Ілля, Приз Сергій – Диплом ІІІ ст.., Орєхов Антон нагороджений Грамотою за кращий результат з хімії, Челпонбаєва Софія – з фізики , Трофімчук Мирослава – з біології. Щиро вітаємо учасників та переможців гри. Куратор гри « Геліантус- 2017» Ченокал Н.Н.

    ЗАХОДИ ЩОДО ВІДЗНАЧЕННЯ  ДНЯ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ 20.02.2018 року

1.Залучення педагогів до проведення 20 лютого 2018 р. урочистих громадських зборів, покладання квітів до   пам’ятного знаку учасникам антитерористичної операції на будівлі ВЦА м.Красногорівка

2. Проведення інформаційної години «Пам’яті Героїв Небесної Сотні»  (з виконанням Державного Гімну України та хвилини мовчання)

3. Організація дистанційного перегляду учнями школи видання Українського інституту національної пам’яті «Майдан від першої особи. Регіональний вимір», випуск 3, частина 1 – Автономна Республіка Крим – Луганська область. (http://www.memory.gov.ua/sites/default/files/maidan-3-color-low.pdf), тематичних телепередач, інформаційних програм, присвячених Революції Гідності, зокрема, фільму «Сильніше ніж зброя».

  Сьогодні 29-я річниця з дня виводу військ з Афганістану

У цей день, 15 лютого, 29 років тому командуючий 40-ю армією обмеженого контингенту радянських військ в Афганістані генерал-лейтенант Борис Громов перетнув міст через річку Амудар'ю зі словами: "За мною не залишилося жодного радянського солдата".Але насправді кілька тисяч радянських прикордонників і бійців спецназу залишалися в Афганістані ще доквітня 1989 року. Безпосередньо сам висновок почалося 15 травня 1988 року. За цей час територію Афганістану покинули понад 100 тисяч військовослужбовців.Війна в Афганістані тривала більше 9 років. Вона забрала життя понад 15 тисяч осіб, з них - 3360 українців.

  Вибір і замовлення підручників для 5-го класу

   3 нагоди відзначення 6 лютого Всесвітнього дня Безпечного Інтернету у Красногорівській ЗОШ №2 учителем інформатики Бондар С.В.  були проведені заходи, спрямовані на підвищення обізнаності учнів з питань безпечного спілкування у мережі Інтернет, під гаслом  «Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою».

 1. Виховний захід на тему: «Інтернет – це частина твого життя? Зроби його безпечним!» 2, 3, 4  класи

 2. Виступ агітбригади  «Комп’ютерна залежність – це небезпечно»  5, 6, 7 класи

 3. Випуск інформаційного буклету «Мережа як стиль життя» 8 клас

 4. Інформаційні хвилинки «Безпека в Інтернеті» 9, 10, 11 класи

    

    3 нагоди відзначення 2 лютого Всесвітнього дня водно-болотних угідь у Красногорівській ЗОШ №2 учителем географії Шинкарьовим А.А.була проведена інформаційна година з використанням мультимедійної презентації «Водно-болотні угіддя для збалансованого розвитку міст», спрямована на підвищення обізнаності учнів з питань необхідності збереження водно-болотних угідь, щоб привернути увагу та поширити інформацію про цінність водно-болотних угідь для людства і планети. Учні дізналися, що водно-болотні угіддя роблять міста більш привабливими та затишними для життя, створюючи можливості для водозабезпечення, пом’якшення впливу повеней, переробки відходів, створення зелених зон та здорового природного середовища.

 

 

29/01/2018 р. Історію не можна повернути назад. Але розповісти про неї всю правду ми зобов’язані. Вшановуючи пам'ять загиблих під Крутами,  відповідні заходи проведено у Красногорівській ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів № 2: Участь у міських жалобних заходах, спрямованих на вшанування пам’яті Героїв Крут:

 • Інформаційна година «Слава героям Крут» (5-11 класи);

 • Урок історії «Крути: трагедія, подвиг, пам'ять» ( 9-11 класи);

 • Перегляд документального фільму «Бій під Крутами: відомі й невідомі сторінки» (5-11 класи);

 • Виховна година «Пам’яті Героїв Крут» (1- 4 класи).

    

27 січня в Україні відзначається Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту. Ця пам'ятна дата, запроваджена рішенням Генеральної Асамблеї ООН від 1 листопада 2005 року, відзначається щорічно  Вшановуючи пам'ять загиблих, з нагоди Міжнародного дня пам'яті жертв Голокосту, відповідні заходи проведено й уКрасногорівській ЗОШ  І-ІІІ ступенів № 2 - участь у міських жалобних заходах, спрямованих на вшануванняпам’яті жертв Голокосту (покладання квітів до пам’ятника жертвам фашизму 1941-1943років, вшанування пам’яті жертв Голокосту хвилиною мовчання);- інформаційні години «Трагедія Голокосту»;-уроки пам’яті: «Трагічна сторінка історії – 27 січня. Не маємо права забувати ті страшні сторінки історії. Пам'ять про Голокост необхідна, щоб наші діти не стали жертвами, катами чи байдужими спостерігачами.

  

22 січня український народ відзначає величну дату своєї багатовікової історії – День Соборності, свято об’єднання українських земель в єдину самостійну державу. Це свято нагадує нам, що Україна не розділена, що немає окремо Східної і Західної України, а що у нас єдина держава, а ми - єдиний народ! Наш народ споконвіку відзначався своєю волелюбністю, прагненням до створення незалежної держави. Вінцем цих прагнень сталовозз’єднання Східної і Західної України.З метою формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення Дня Соборності України в  Красногорівській загальноосвітній школі № 2 організовано та проведено ряд заходів:

 • Тематичний інформаційно-просвітницький захід з нагоди Дня Соборності України;

 • Покладання квітів до памятника Т.Шевченку та пам’ятного знаку В.Булавському;

 • Виставка малюнків «Україна – соборна держава»;

 • Виховна година «Україна – єдина Соборна держава».

Дорогі колеги, батьки  та учні школи!

      Нехай Ваші серця будуть зігріті любов’ю й теплом, домівки повняться добром, радістю і Божим благословенням, а очі світяться щастям. Нехай з останніми хвилинами старого року Вас покинуть турботи та негаразди, а Новий 2018 рік буде щедрим на цікаві плани, нові досягнення та професійні перемоги. Бажаємо, щоб Різдвяна зірка запалила у Ваших серцях вогонь віри й любові, надії та оптимізму, наснаги і невичерпної енергії! Нехай чарівні новорічні дзвони і різдвяні колядки наповнять рік прийдешній та Ваше життя мудрими рішеннями, творчими успіхами та необмеженими можливостями.

Адміністрація школи

Чудове свято сьогодні, 28.12.2017 року, дітлахам придумала В.В. Радіонова зі своїми помічниками - акторської групою. Для молодших це була новорічна казка- з Дідом Морозом, Снігуронькою, Бабою Ягою та її онукою, гномами і далматинця. Співали, танцювали грали! А пізніше для старшокласників почалася весела зустріч Року Собаки. Кожен клас прийшов в масках. Не залишилися осторонь і вчителя. Обстановка панувала в стилі КВК: веселі ведучі, кіновікторини, забавні конкурси, а завершувала свято імпровізація- казка, яка представляє тварин за Східним календарем. В кінці свята всі співали караоке пісню про новий рік, про нові надї ...
   

Сьогодні, 26.12.2017 року, учні школи отримали солодкі подарунки від Президента України Петра Порошенка  до Новорічних свят та Різдва

20.12 -21.12.

ІНФОРМАЦІЯ  про заходи з відзначення 80-річчя від Дня народження Вячеслава Чорновола 

 • Участь у інформаційно-меморіальному заході (зустріч з представником партії, яку раніше очолював В.Чорновіл) у ВЦА м.Красногорівка
 • Виховні години «Україна починається з тебе» 5-11 кл
 • Робота інформаційно-лекторської групи до 80-річчя Дня народження В.Чорновола

14.12.2017

ІНФОРМАЦІЯ про заходи до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС 

 • Покладання квітів до пам’ятного знака героям-чорнобильцям, хвилина мовчання.
 • Уроки пам’яті «Дзвони Чорнобиля нагадують» 5-11 кл
 • Круглий стіл «Трагедія Чорнобиля: учора, сьогодні, завтра» 10-11 кл

Інформація про проведення свята «Миколай крокує Україною»

   У Красногорівській ЗОШ №2 19 грудня відбулося свято «Миколай крокує Україною». Діти співали й танцювали, декламували вірші, брали участь у веселих конкурсах, вистеляли ліхтарем дорогу святому Миколаю, писали йому чарівні слова, розповідали про свої добрі справи протягом року. І святий Миколай щедро обдарував учнів солодощами, книжками, шкільним приладдям.

    

ІНФОРМАЦІЯ щодо заходів, проведених у рамках Всеукраїнського тижня права  у Красногорівській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2

1. Відкриття Тижня права:робота інформаційних груп

2. «Скарбниця прав дитини» перегляд презентацій

3. Фестиваль творчих робіт «Мої права та обовязки» (малюнок, твір, есе, колаж, плакат)

4. «Права та обовязки дитини у сюжетах казок»

5. Всеукраїнський урок «Права людини» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини

6. Перегляд документальних фільмів про права людини, правозахисну діяльність в Україні

7. Вікторини «Чи знаєш ти свої права», «Я і закон»

8. Тематичні уроки з правознавства  «Що означає бути громадянином», «З історії боротьби за рівні права».

ІНФОРМАЦІЯ про заходи з відзначення  Дня Збройних Сил України у Красногорівській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2

1. Виховні години до Дня ЗСУ «На варті Вітчизни»

2. Інформаційні години «Історія створення Збройних сил України»

3. Інформаційні години «Історія створення Збройних сил України»

4. Інформаційні години «Історія створення Збройних сил України»

5. Військово-патріотичне свято «Захист Батьківщини – святий обовязок кожної людини»

    

ІНФОРМАЦІЯ про заходи, проведені в рамках

Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» у Красногорівській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2

1. Єдиний інформаційний день до початку Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

2. Зустріч  із працівником районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Захисти себе від насильства», розповсюдження буклетів  «Молодим людям для власного захисту»

3. Анкетування учнів «Поширення і форми насилля навколо тебе»

4. Перегляд  презентацій «Захисти життя – зупини насильство!»

5. Виставка малюнків  «Наші долоні проти насильства»

6. Участь учнів школи у міському заході на базі музичної  школи до Дня людей з обмеженими можливостями «Рука допомоги»  

7. Бесіди «На захисті дитини від насильства стоїть закон»

8. Тренінг «Батьківське щастя: виховання без насильства»

9.Години  спілкування на теми: «Вплив алкоголю, наркотиків, тютюнопаління на поведінку людини», «Життя це мить. Зумій його прожити», «Зроби свій вибір: здоров’я – чи алкоголь і цигарка?»

10. Тренінгові заняття «Вплив психотропних речовин, наркотиків, алкоголю на організм людини», лекції «Відповідальність перед Законом за вживання наркотичних речовин»

11. « Булінгу-ні!» перглдяд фільму

12. Всеукраїнський урок «Права людини» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини

  

«  Травень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Національна дитяча "гаряча лінія" протидії булінгу працює за безкоштовним номером
0 800 500 225
(зі стаціонарного телефону)
116 111
( з мобільних).
Контактна інформація
з питань видалення персональних 
даних дитини з сайту: 
 krasnogorivkazow2@gmail.com


Copyright MyCorp © 2019
Сайт створено у системі uCoz