Головна Реєстрація Вхід

«Останній дзвоник»

Зарахування учнів до 1 класу

Патріотичне виховання(відео)

Меню сайту

Новини 2018-2019 н.р.


Інформація

про свято «Останній дзвоник»

 

  24 травня 2019 року в Красногорівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 пролунав останній дзвоник 2018-2019 навчального року для всіх школярів, а для випускників одинадцятого класу – останній шкільний дзвоник в їхньому житті.

  Останній дзвоник – це свято, у якому переплелись радість і смуток, спогади і мрії, дитинство і юність. Воно зібрало разом нашу дружну родину: учнів, учителів, батьків.

  Звичайно, в адресу випускників школи  звучали побажання від директора школи Михацької Олени Юріївни та гостя свята, керівника ВЦА м.Красногорівка, Малашка Юрія Анатолійовича.

  За успіхи в навчанні, за перемогу в творчих конкурсах багато учнів було відзначено грамотами, дипломами, подяками.

  Випускники 4,9,11 класів влаштували справжній святковий концерт.

  Тож бажаємо нашим випускникам успіхів у всіх їхніх починаннях!

     


Інформація

про заходи до  Дня слов'янської писемності й культури

  День слов'янської писемності й культури. Це свято відзначається щорічно 24 травня, саме в день вшанування пам'яті святих рівноапостольних Кирила й Мефодія, що заклали основу слов'янської писемності. Праці цих великих просвітителів стали спільним надбанням усіх слов'ян.

  24 травня 2019 року в Красногорівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2  відбулися заходи з нагоди вшанування Дня слов’янської писемності та культури,  які ще раз повернули школярів у минуле, нагадали про витоки нашої мови, писемності та культури, про те, як з'явилися перші літери.

  Класні керівники провели  для учів 2-4 класів, виховний захід присвячений тим, хто створив слов'янську абетку - Кирилу і Мефодію.

  Учитель української мови та літератури Верба Л.А. для учнів 5-11 класів презентувала усний журнал «Свято всіх слов’ян».

  Класними керівниками проведено єдину інформаційну годину на тему «Апостоли слов’янської писемності».

  


Інформація

 про заходи до Дня скорботи та пам’яті жертв депортації кримсько-татарського народу та Дня пам’яті жертв політичнихрепресій

В Україні 18 травня відзначається День скорботи і пам’яті жертв депортації кримських татар з території Криму. Рішення про запровадження Дня скорботи та пам’яті жертв депортації кримських татар Верховна Рада ухвалила 14 травня. 17 травня в Красногорівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 учителем історії Вакуленко І.М. було проведено круглий стіл для учнів 9-11 класів до «Дня скорботи та пам’яті жертв депортації кримсько-татарського народу».

Щороку в третю неділю травня по всій Україні проводяться різноманітні заходи, присвячені відзначенню Дня пам’яті жертв політичних репресій, з метою належного вшанування пам’яті жертв політичних репресій, привернення уваги суспільства до трагічних подій в історії України, відродження національної пам’яті, утвердження нетерпимості до будь-яких проявів насильства проти людяності. 20 травня вчителем історії Вакуленко І.М. було проведено захід  «Жертви політичних репресій».

 


Інформація щодо  проведення Дня біорізноманіття

  20 грудня 2000 року Генеральна Асамблея ООН оголосила 22 травня Міжнародним днем біологічного різноманіття. 22 травня 1992 року в Ріо-де-Жанейро підписано Конвенцію, основною метою якої є збереження біологічної різноманітності на генетичному, видовому, екосистемному рівнях. Тема цьогорічного Міжнародного дня біорізноманіття – "Відзначення 25-річчя набрання чинності Конвенцією про біорізноманіття".

  У Красногорівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 учителем біології Шинкарьовим А.А. було проведено захід «Збережемо планету разом».

Щорічне відзначення Міжнародного дня біологічного різноманіття – чудова нагода ще раз згадати про необхідність збереження біорізноманіття та усвідомити відповідальність за збереження цієї дорогоцінної спадщини для нинішніх та прийдешніх поколінь.

 


Інформація

 про заходи до Дня Європи

  Щороку в третю неділю травня в Україні відзначають День Європи. Вперше в нашій країні заходи, присвяченіцьому дню, проводилися в 2003 році з метою виховання в учнів поваги до національних, духовних, культурних надбань європейських народів; формування пізнавальної, інтелектуальної, творчої активності учнів.З 13.05.2019 по 20.05.2019 р. в Красногорівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 було проведено Тиждень Європи.

  На інформаційних хвилинках на тему «Шлях у ЄС», учні ознайомились із історією створення ЄС, його символами, інституціями, валютою та мовами.

  20 травня вчителем українськоїмови та літератури Сергієнко С.С.було проведено інтерактивне тестування «Що ми знаємо про Європу?»

Учителі школи взяли участь у міських заходах із відзначення Дня Європи: презентація «Англія запрошує» та спортивне свято «Як були ми молоді…»

    


 Інформація про заходи до Дня вишиванки

     Кожен третій четвер травня відмічається свято патріотизму і любові – День вишиванки. 16 травня 2019 року учні та вчителі Красногорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 відзначили День вишиванки – свято національної єдності, покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння національного вишитого одягу та об’єднати українців. Учитель української мови та літератури Гонтар О.В. підготувала загальношкільне свято «Світ української вишивки». Класні керівники провели тематичні бесіди  «Українська вишиванка: історія і сьогодення». На завершення свята Радіонова В.В. організувала імпровізований флешмоб, учні та вчителі створили герб України.

   


  У календарі свят для мами визначений особливий день, який святкується в Україні у другу неділю травня. У 2019 році День матері припадає на 12 травня. В цей день ми від усієї душі вітаємо дорогих мам зі святом. Хай світлом і добром відгукуються в душах дітей ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість.

 Міжнародний день сім’ї відзначається щорічно 15 травня. Сім’я є берегинею людських цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності і розвитку.

  З 10.05.2019р. по 15.05.2019р. наша школа долучилася до марафону сімейних цінностей, присвяченого Дню матері та Дню сім’ї. Педагогом-організатором Радіоновою В.В. було проведено свято до Дня матері «Божий Ангел – Мама!». Класними керівниками були проведені наступні заходи до Дня матері та Дня сім’ївиховні години  «З родини починається життя» (для учнів 2-11 класів), урок доброти «Рідна мати моя» (для учнів 2 -4 класів), класна година «Величне слово МАМА» (для учнів 5-8 класів), виховний захід «Мамине серце квітуче» (для учнів 9-11 класів), виставка малюнків «Малює матір з ниткою роки» (для учнів 2-11 класів).

 

  


Інформація щодо посилення заходів по недопущенню

отруєнь дикорослинними грибами

У Красногорівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 медичною сестрою школи Ніконовою М.В. було проведено роз’яснювальну роботу з питань профілактики отруєння грибами, недопущення вживання в їжу страв з дико- рослинних грибів та правил надання першої допомоги при отруєннях грибами. Вона ознайомила школярів із пам’ятками щодо:

1. Симптомів отруєння грибами

2. Першої допомоги при отруєнні грибами

3. Профілактики отруєння грибами

4. Правил збирання грибів

5. Деяких народних способів визначення отруйності грибів

  


8-9 травня український народ, разом з Європою та світом, вшановує мужність і жертовність тих, хто пройшов палаючими фронтовими дорогами Другої світової війни, на чию долю випали тяжкі роки окупації та пекло нацистських концтаборів, хто в післявоєнні роки відроджував тисячі перетворених на руїни українських міст і сіл. У Красногорівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Радіонова В.В., Перепелиця Н.В., Пивовар І.І. та класні керівники провели Тиждень пам’яті «Уклін живим – загиблим слава!» з 06.05.2019 р.  по 10.05.2019 р., присвячений Дню пам'яті та примирення і Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні:

  

  


  Свято День Сонця щорічно відзначається в світі 3 травня. З цієї нагоди учителем Красногорівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Бондар С. В. було проведено захід «Ми всі діти Сонця».

  Мета заходу: познайомити з історією святкування Всесвітнього дня Сонця, привернути увагу до поновлюваних джерел енергії та збереженню навколишнього середовища, розвивати творчі здібності.

 Сонце є найближчою до Землі зіркою, всі інші розташовані на більшій відстані від нашої планети. Земля, як відомо, обертається навколо Сонця. Сонце необхідно нам, без його світла ми не змогли б жити.

  Сонце є для нашої планети найпотужнішим джерелом космічної енергії. Воно дає нам світло і тепло, які необхідні не тільки людям, але також рослинам і тваринам.

Вперше свято, присвячене Дню Сонця, з'явився в 1994 році з метою привернути увагу до поновлюваних джерел енергії.

  


Чорнобиль… Слово це стало символом горя і страждання.

  У 1986 році  Україну спіткала страшна трагедія – техногенно-екологічна катастрофа, спричинена вибухом реактора четвертого енергоблоку Чорнобильської атомної електростанції, яка нанесла непоправної шкоди довкіллю та здоров’ю людей.

  У зв’язку із 33-ми роковинами Чорнобильської катастрофи в Красногорівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 педагогом-організатором Радіоновою В.В. та класними керівниками проведено ряд заходів:

  1. покладання квітів до пам’ятного знака на честь ліквідаторів аварії на ЧАЕС;                  

  2. перегляд документального фільму «Чорнобиль – наш довічний біль»;

  3. виставка дитячих малюнків «Чорнобиль – довгий слід трагедії»;

  4. урок пам’яті «Чорнобиль не має минулого час»;

  5. година спілкування «Чорнобиль – рана України» (2-11 класи)

  Низький уклін всім,  хто боровся зі страшною бідою. Священна пам'ять про людський подвиг не згасне у віках і збережеться в серцях народу.

  

  


   З метою формування у дітей поняття про життя як найвищу цінність і здоров'я як найважливішу умову щасливого життя, свідоме ставлення до власного здоров'я; розвитку почуття власної гідності й неповторності; виховування бажання оволодівати основами здорового способу життя, навичками безпечної поведінки для здоров'я в Красногорівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 проведено цикл заходів у рамках проведення Всеукраїнського тижня громадського здоров’я:

 

Найменування заходу

Строк виконання

  1.  

Проведення Всеукраїнського уроку “Громадське здоров’я”

06.04-13.04

  1.  

Проведення спортивно-масових заходів щодо Всесвітнього дня здоров’я.

04.04

  1.  

Проведення Всеукраїнської акції «Бути здоровим – жити здорово»

(1-4 класи – конкурс малюнків, 5-11 класи – танцювальний флешмоб)

01.04-13.04

  1.  

Проведення Всеукраїнської акції «Відповідальність починається з мене».

01.04-13.04

  1.  

Проведення Тижня безпеки життєдіяльності (у межах тижня – День цивільного захисту)

22.04-28.04


12 квітня в Україні святкують День працівників ракетно-космічної галузі та Міжнародний день авіації та космонавтики, він був затверджений указом президента 13 березня 1997 року.

Учителем Красногорівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Бакуменко В.А. було проведено захід,  присвячений першому польоту в космос Юрія Гагаріна. Він стартував з космодрому "Байконур" на кораблі "Восток-1" і пробув у космосі 108 хвилин. Також висвітлено політ першого космонавта Незалежної України Л.К.Каденюка (19 листопада 1997р.) у складі міжнародного екіпажу на космічному кораблі „Колумбія”. Л.Каденюк проводив досліди з рослинами. 

Мета заходу: познайомити з історією святкування Всесвітнього дня авіації і космонавтики,ознайомити з вкладом українських вчених і конструкторів у розробку основ теорії створення ракет, міжпланетних польотів, практичної космонавтики й авіабудівництва, розвивати  творчі здібності, мислення, знання про космос, фізичні основи польоту, прививати цікавість до пізнання космічних просторів, виховувати почуття гордості за рідну країну.

  


Щорічно 11 квітня в усьому світі відзначають Міжнародний день визволення в'язнів нацистських концтаборів на честь події, яка мала місце 11 квітня 1945 року, коли в'язні концтабору у Бухенвальді почали інтернаціональне повстання проти гітлерівців.

У Красногорівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 учитель історії Вакуленко І.М. провела урок памяті «Якщо на землі є пекло…». Під час заходу учні поринули у жахливі далекі події, вшанували пам'ять в'язнів концтаборів хвилиною мовчання.

  


  З метою формування навичок щодо ведення здорового способу життя 4 квітня 2019 року в  Красногорівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 пройшов День здоров`я для учнів 5-11 класів, метою якого було залучення підростаючого покоління до здорового способу життя.Учнішколивиконувалифізкультурнівправипідмузичнийсупровід, танцювали. Усіучасники заходу отрималипозитивний заряд енергії. Цей день став для кожного ще одним кроком до здорового способу життя.

  


 

Новини, березень 2019 рік

Новини, лютий 2019 рік

Новини,  січень 2019 рік

Новини, грудень 2018 рік

Новини, листопад 2018 рік

Новини, жовтень 2018 рік

Новини, вересень 2018 рік

«  Січень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Національна дитяча "гаряча лінія" протидії булінгу працює за безкоштовним номером
0 800 500 225
(зі стаціонарного телефону)
116 111
( з мобільних).
Контактна інформація
з питань видалення персональних 
даних дитини з сайту: 
 krasnogorivkazow2@gmail.com


Copyright MyCorp © 2020
Сайт створено у системі uCoz