День вишиванки

День матері

Патріотичне виховання(відео)

Меню сайту

Новини 2018 р.

     

22 червня – День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні (за матеріалами Українського інституту національної пам’яті)
     На світанку22 червня 1941 року війська нацистської Німеччини та її союзників перетнули кордон СРСР. Червона армія набагато перевищувала Вермахт за кількістю особливого складу та техніки, але її керованість була значно нижчою. У ході прикордонних боїв у районі Дубна, Луцька та Бродів радянські механізовані корпуси були
розбиті. Червона армія почала відступ до Дніпра.

                                         


НАТАША ГЕРАСЕВА, УЧЕНИЦА 6 КЛ. ЗОШ # 2, -ПРІЗЕР КОНКУРСУ У КИЄВІ !!!!!!! Вихованці образотворчої студії «Веселка» Красногорівського міського клубу (керівник Ольга Кіцманюк) в Києві взяли участь в конкурсі малюнків «Діти малюють світ» і підготували виставки робіт «Світ очима дітей Сходу», «Бережімо собори дитячих душ». Про це повідомляє Мар'їнська районна державна адміністрація. 5 червня перемогу в конкурсі малюнків здобула учениця студії "Веселка" Герасева Наташа. (12 років) - «Сьогодні настане мир», акварель. З 5 по 8 червня у Верховній Раді України відбулася виставка робіт образотворчого студії «Веселка» «Світ очима дітей Сходу», на якій були присутні народні депутати України В. Заружко, С. Рибалко і О. Ляшко. З 4 по 15 червня на території великої дзвіниці Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника проходить виставка малюнків «Бережімо собори дитячих душ».     


 

1 червня – Міжнародний день захисту дітей

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості й одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, тішили нас своїми досягненнями, прославляли свої родини й країну.

У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їх прав повинен стати одним із найголовніших наших обов'язків.

Зігріймо своєю любов’ю і теплом кожне дитяче серце, об'єднаймо зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України!

                           


  Свято "Останього дзвоника"

 


16-17 травня в школі проведено заходи з питань безпеки життєдіяльності та попередження нещасних випадків серед учнів:

  1. позаплановий цільовий інструктаж з БЖД

- виконання ПДР;

- правила поведінки на вулицях міста, ігрових майданчиках;

- правила поведінки на воді та поблизу річок та водоймищ;

- правила поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів;

- правила поведінки у побуті .

  1. виховні години «Дотримання правил БЖД – запорука попередження нещасних випадків».
  2. батьківські збори «Організація літнього відпочинку».
  3. розповсюдження памяток для батьків, учнів.

Памятка 1

Памятка 2


До Дня Європи, який Україна буде відзначати 20 травня, у Красногорівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 було  проведено  гру "Подорожуємо мапою Європи за 40 хвилин". 

  


Кожна нація, кожен народ має свої звичаї та традиції. Вишиванка є споконвічним символом українського народу, це – національна святиня, що несе в собі духовне багатство, мудрість і зв’язок багатьох поколінь, який не переривається віками. Сьогодні вишиванка – не просто генетичний код української нації. Це – наш, визнаний світом, бренд. Щороку в третій четвер травня організатори свята закликають всю Україну в цей день одягнути вишиванку. Учні та вчителі школи №2 теж залюбки приєдналися до Всеукраїнської акції. З усмішками на обличчях, піднесено-патріотичним настроєм учителі та учні школи розпочали робочий день та взяли участь у заході «Вишиванка єднає світ».

                                  

                                                                     


  Міжнародний день сім’ї встановлений Генеральною Асамблеєю ООН у 1993 році і відзначається щорічно 15 травня (резолюція A/RES/47/237 від 20.09.1993 р.). З сім’ї починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина. Вона - джерело любові, поваги, солідарності та прихильності, то, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство, без чого не може існувати людина.З нагоди Дня Сім’ї у Красногорівській ЗОШ № 2 було проведено інформаційну годину: «Родина починається з тебе».

  


Кожної другої неділі травня в Україні відзначається поважне свято - День матері. В 2018 році День матері припадає на 13 травня.

Слово "мати", "мамо", "матуся" завжди асоціюється у нас з любов'ю, добротою, ласкою. Мати - найближча людина, яка піклується про нас, незалежно від нашого віку, статусу, сімейного стану, майже єдина людина, яка любить нас безумовною, щирою любов'ю.

День матері - свято любові і поваги, і єдиним справжнім подарунком у цей день є вираз взаємної любові! Любов матері - основа і джерело життя. У цілому світі мірою гідності людини вважається її вдячність матері за життя, за всі її старання, за виховання дітей і за самопожертви.

У школі своїх мам школярі вшановували святковим концертом.

                                             

                                             


          

 До Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в Красногорівській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 пройшли  заходи  меморіального характеру: відеоуроки з обговоренням «Українці, які в лавах Об’єднаних Націй перемогли агресора» з використанням відеоісторій Українського інституту національної пам’яті (5-8 кл); засідання за круглим столом  «Прагнення до свободи вчора, патріотизм і нездоланність сьогодні – гідна Україна завтра»(9-11 кл); інформаційна година «Ніхто не забутий, ніщо не забуте». Учителі та учні старших класів були присутніми на  мітингу за участю представників органів державної влади, місцевого самоврядування, ветеранських організацій    «Роки війни – століття пам’яті».

                                                 


100-річчя подій Української революції 1917 - 1921 рокі Протягом 23-27 квітня 2018 року в Красногорівській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 проведено  заходи інформаційно-просвітницького характеру до 100-річчя прийняття Конституції Української Народної Республіки (29 квітня 1918 року), 100-річчя приходу до влади гетьмана П. Скоропадського (29 квітня 1918 року):тематичний урок з історії України для учнів 10-го класу в формі засідання за круглим столом «Українська держава П. Скоропадського», інформаційнап’ятихвилинка «100 років звільнення Донбасу від більшовиків», виховні години  для учнів 5-11 класів.


26 квітня 1986 року. Цей день навіки записаний в історію людства чорними буквами. З нагоди відзначення сумної для історії України дати – Дня Чорнобильської трагедії, в нашій школі проведено урок-реквієм «Чорнобильська біда», де мова йшла про події тієї  доби, про наслідки аварії на ЧАЕС. Під час заходу учні переглянули відеопрезентацію, відеофільм «Місто-привид», шкільний ансамбль заспівав пісню про Чорнобиль, а у виконанні Трофимчук А.  (8 клас) та Гонтаренко Н.А.(директора Школи мистецтв) лунала «Мелодія» Скорика. Присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих ліквідаторів аварії. Наш земний уклін, довічна вдячність усім тим, хто, ризикуючи своїм здоров'ям і життям, брав участь у ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, відроджував і продовжує відроджувати обпалену радіацією землю.

                                                  

                                                   


     24 квітня - Єдиний урок англійської мови

У Красногорівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 учителем англійської мови Погорєловою Р.М.  було проведено урок-презентацію з  теми «Весь світ – театр!», присвячений творчості Вільяма Шекспіра. Урок промайнув швидко: учні цікаво провели час, дізналися багато нового про життя та творчість цього видатного драматурга, поета. Ознайомилися з його роботою театрі «Глобус». Діти переглянули  презентацію, читали сонети мовою оригіналу (з перекладами), подивились короткий фільм.

      

  


Проведення  акції "Серце до серця" З 2 по 22 квітня 2018 року в Красногорівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 проходила  ХІІІ Всеукраїнська благодійна акція Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» - «Почуй світ!», головною метою якої є збір коштів для дітей з вадами слуху, щоб придбати медичне обладнання для дитячих лікарень Донецької  області. Учні та педколектив школи зібрали 1002 грн. Це була чудова можливість для кожного проявити доброту та милосердя, допомагаючи ближнім, адже для того, щоб зробити добру справу, не обов’язково бути заможною людиною. Достатньо мати відкрите серце та бажання допомогти.

          

         


   21 квітня в м Курахово, пройшов районний етап Всеукраїнського конкурсу '' КнігоманIя - 2018 ''. Красногорівського міську бібліотеку представляв учень 6 класу ЗОШ # 2 - Антон Орєхов. Він нагороджений грамотою за активну участь в конкурсі і йому присвоєно звання - '' Найкращий читач року". Антон, так тримати! Наша школа пишається тобою!

                                                                             


   До  Міжнародного дня визволення в’язнів фашистських таборів (11 квітня)

  • виступів лекторської групи «11 квітня – Міжнародний день визволення в’язнів фашистських таборів»,

  • інформаційної п’ятихвилинки «Інтернаціональне повстання в концтаборах Бухенвальд»,

  •  виховних годин «Дитинство за колючим дротом»,

  • бесід «Бухенвальдський набат (інтернаціональне повстання в’язнів Бухенвальду 11 квітня 1945 року)»

    


7 квітня -  Всесвітній день здоров’я.

     День здоров`я в школі – це завжди веселий активний захід, який подобається всім школярам. Вони можуть не тільки брати участь в різних активних заходах, а й подихати свіжим повітрям, побігати і добре провести свій час.

    

 Учнівський та педагогічний колектив Красногорівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2  приєднується до Всеукраїнського флешмобу «Тризуб гуртує», який присвячений відзначенню 100-річчя від дня, коли Українською Центральною Радою було прийнято тризуб як Великий і Малий державний Герб УНР (1918 рік).

   

   22 березня у всьому світі відзначають Міжнародний день води. Резолюцію про святкування Міжнародного дня води прийнято на 47 сесії Генеральної асамблеї ООН у листопаді 1992 року. У 2000 році ООН прийняла Декларацію тисячоліття ООН та розробила спеціальну Програму дій на ХХІ століття, яка б дала змогу забезпечити кожного жителя нашої планети чистою питною водою. У  школі І-ІІІ ступенів № 2 м. Красногорівка теж було проведено  захід «Бережіть воду – піклуйтесь про майбутнє!»

                                                       

                                                      

16/03/2018

   На виконання Указу Президента України від 1 грудня 2017 року № 397 «Про відзначення 80-річчя від дня народження В’ячеслава Чорновола» в школі в березні 2018 року проведено ряд заходів щодо вшанування пам’яті українського політика, публіциста, літературного критика, діяча руху опору проти зросійщення та національної дискримінації українського народу, політичного в’язня СРСР: тематичні уроки в 9-11 кл «Активізація національно-демократичного руху в другій половині 1980-х років. Національні громадські організації і об’єднання» з історії; виховні години «В’ячеслав Чорновіл у боротьбі за українську Державу»; інформаційну годину «В’ячеслав Чорновіл – лідер Народного Руху»; виставку документів і фотоматеріалів, присвячених діяльності В’ячеслава Чорновола.

                                                           
15/03/2018

   З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, підвищенню суспільної уваги і турботи про учасників добровольчих формувань 14 березня 2018 року в школі відбулися:
1. Інформаційні хвилинки, бесіди за темою «Немає більшої сили, ніж стійкість духу добровольця»
2. Тематичні уроки з історії України «14 березня – День українського добровольця» (відеоурок з обговоренням)
3.Зустріч з представниками громадських об’єднань, представниками військово-цивільної адміністрації.

 

    12/03/2018 Напевне, в Україні не знайдеться жодної людини, яка у своєму житті хоча б раз не перегорнула сторінок «Кобзаря» Тараса Шевченка. Творчість цього поета можна не любити, можна критикувати, можна ставитися до неї із великою любов’ю… У будь-якому випадку байдужим вона не залишає нікого. У чому ж феномен нашого великого митця? Чому і сьогодні, майже через півтора століття після його смерті, твори, написані Великим Кобзарем, хвилюють, навчають, тривожать душі? 9 березня 2018 року Україна відзначила 204 річницю від дня народження Тараса Шевченка. Учителі і учні школи не могли залишитися осторонь цієї події. З метою вшанування Кобзаря було проведено наступні заходи у рамках«Шевченківських днів»: свято «Є в Шевченка народження дата – дати смерті у нього нема!»; конкурс творів, творів- мініатюр, творів- роздумів  «Шевченко в моєму серці», «Шевченкове слово у віках не старіє»; тематична виставка у шкільній бібліотеці «Тарасові слова – душа народу»;  конкурс читців  «Сторінками «Кобзаря»; виставка малюнків «Шевченків світ у буянні фарб, сплетінні ліній»; виховні години «Низький уклін тобі, Тарасе!»; вікторина «Чи знаю я Шевченка.

   
    Шановні Батьки майбутніх першокласників!!! Красногорівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 проводить набір учнів до першого класу з українською мовою навчання на 2018-2019 н.р. ( учитель Давидович Наталія Миколаївна) . Батьки і майбутні першокласники запрошуються на батьківські збори й перше заняття 03.03.2018 об 11:00 в приміщенні ош#5 на другому поверсі.

ЛАСКАВО ПРОСИМО !!! Адміністрація школи 

«  Травень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Національна дитяча "гаряча лінія" протидії булінгу працює за безкоштовним номером
0 800 500 225
(зі стаціонарного телефону)
116 111
( з мобільних).
Контактна інформація
з питань видалення персональних 
даних дитини з сайту: 
 krasnogorivkazow2@gmail.com


Copyright MyCorp © 2019
Сайт створено у системі uCoz