logo logo 2 Головна Реєстрація Вхід

Патріотичне виховання(відео)

Меню сайту

Частина І

  На цій сторінці розміщатиметься інформація про будні й свята шкільного життя  2019-2020 н.р.

     02.09.2019 відбулося Свято Першого дзвоника. У новому навчальному році двері в Країну знань відчинили 193 учні, серед яких аж 26 першачків ( класний керівник Давидович Н.М.) ! А для 21 одинадцятикласника Перший дзвоник пролунав востаннє... Оновився в 2019-2020 н.р. учительський колектив, у складі якого тепер 24 особи!

     Діти після урочистої лінійки вирушили на Перший урок .Стільки цікавого попереду , багато відкриттів і немало проблем .

     Побажаємо ж учительському та учнівському колективам наснаги і творчого натхнення, сил і здоров‘я! А ще- здійснення заповітної мрії- МИРУ й переходу до навчання в приміщенні оновленої школи!

     

   06.09.2019 відбувся урочистий мітинг , присвячений 76-й річниці визволення Донбасу від німецько- фашистських загарбників.

  

09.09.2019 проведено захід до 75-ї роковини початку депортації українців з Лемківщини, Надсяння, Холмщини, Південного Підляшшя, Любачівщини, Західної Бойківщини у 1944-1951 рр.

13.09.2019 в школі відбувся захід, присвячений 250-й річниці з дня народження І. П. Котляревського, українського письменника, поета, драматурга, засновника нової української літератури. Імпровізована вітальня відчинила двері для старшокласників. Учительки української мови та літератури О.В.Гонтар та Л.А.Верба разом із учнями 10-го класу перегорнули сторінки біографії видатного митця. Із зацікавленістю учні слухали невідомі ще для них епізоди життя , переглядали уривки з безсмертної " Енеїди", сцени із " Наталки  Полтавки". І так по- сучасному сьогодні звучали слова Т.Шевченка, присвячені  майже 180 років тому до І.Котляревського:

Будеш, батьку, панувати,
Поки живуть люди,
Поки сонце з неба сяє,
Тебе не забудуть!

     

        Згідно листа відділу освіти від 12.09.2019  №01-09/610  «Щодо проведення у закладах освіти Всеукраїнського тижня з протидії булінгу» з 16 по 20 вересня 2019 року в рамках правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я маю право!» в ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 проводилися заходи: перегляд та обговорення мультфільмів, які навчають цінувати кожного ,-«Гидке каченя», «Жив собі кіт»; години спілкування «Конвенція ООН «Про права дитини»; заняття з елементами тренінгу «Ні булінгу!»; дискусія «Спілкування з однолітками»; флешмоб «На навчання без булінгу!»

      Метою нашої роботи було попередження булінгу, а саме жорстокості та насильства серед підлітків, профілактики злочинів та правопорушень в учнівському середовищі; ознайомлення учнів з поняттям, формами та структурою булінгу; виховання в учнів почуття емпатії та переживання до дитини, яка зазнає насильства; розвиток вміння пошуку шляхів виходу зі складної ситуації; формування навичок відповідальної та безпечної поведінки. 

   

20.09.2019 до Дня миру в закладі проведено флешмоб та інформаційні хвилинки на важливу  тему Дня 2019 року «Боротьба зі зміною клімату заради миру», яка  підкреслює важливість боротьби зі зміною клімату як способу збереження і підтримання миру на всій планеті. Зміна клімату являє очевидну загрозу для миру і безпеки на землі. У результаті стихійних лих відбувається переміщення втричі більшої кількості людей, ніж через конфлікти: мільйони людей змушені залишати свої будинки в пошуках безпечного місця для проживання.

    

 

 19-21.09.19 в Святогірську  в дитячому центрі " Перлина Донеччини" відбувся фестиваль " Мирополіс", у якому взяли участь старшокласники нашого закладу. Учні Кубарєв Володимир, Тарасова Анастасія, Хоперскова Оксана відвідали  2 панельні дискусії з молодими лідерами та лідерками, де говорили про те, що таке права людини, для чого вони  і як ними правильно користуватися, а також про те, де брати натхнення і створювати проекти, які роблять цей світ кращим . Школярі мали можливість взяти участь у більше 20 інтерактивних сесій та воркшопів за 4 напрямками: інформація та комунікація, наука та інновації, мистецтво та спорт. Особливою була зустріч із М. Єфросініною, пісні біля вогнища, неформальне спілкування із молоддю Донеччини.

     

03.10.19 учні закладу взяли участь у загальноміському суботнику з благоустрою територїї міста. 

   

07.10.19 учні закладу привітали вчителів чудовою концертною програмою " Для вас, любі вчителі!" Пісні, танці, вірші,сценки із шкільного життя подарували веселий настрій і акторам, і глядачам!

   

11.10.19 до Дня захисника Вітчизни в закладі проведено ряд заходів: урочистий збір учнів ,спортивні естафети в рамках міських змагань. Учениці Коломоєць Аліна та Трофімчук Анастасія взяли участь у святковому загальноміському концерті , присвяченому Дню захисника України.

               

                           

 

25.10.2019 відбувся  інформаційний  захід , присвячений Дню вигнання нацистських окупантів з України. Після був організований флешмоб у вишиванках ( ідея флешмобу- учитель  Н.В.Перепелиця і  представник батьківського комітету Ю. Меркулова)

   

 

25.10.2019 у закладі пройшла 1 гра " Що? Де? Коли?" сезону 2019-2020 рр. У заході брали участь команди 9,10, 11 класу. У  музичних паузах прозвучали пісні у виконанні учениць П. Федорової та А. Коломоєць.   Команда 11 класу - переможиця 1 гри . Кращий знавець - В.Кубарєв, учень 11 класу.

          

       На осінніх канікулах було проведено організаційний збір активу школи, на якому відбулося обрання органу самоврядування закладу. Президентом стала Оксана Хоперскова (11 клас) . Міністерства очолили учні школи.

       БФ "Громадяни" проводять проект "Мрійники" серед учнів 8 областей України. Учні Красногорівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 беруть активну участь у здійсненні проекту. 31 жовтня вони прибирали сміття на території міського парку ім. Т.Г. Шевченка. Робота зайняла 1,5 години вільного часу, пару десятків сміттєвих пакетів і вісьмох небайдужих до життя міста підлітків. Зате в нашому рідному парку стало тепер  чистіше. Тож "мрійники" запрошують всіх небайдужих учнів та мешканців міста на другий рейд боротьби зі сміттям!

  

     08.11.2019 в Красногорівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 було проведено свято до Дня української писемності та мови. Рідна мова –  мова, що першою засвоюється дитиною і залишається зрозумілою на все життя, це  мова нації, мова предків, яка пов’язує людину з її народом, з попередніми поколіннями, їхніми духовними надбаннями.

           

     08.11.2019 в Красногорівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 було проведено виставку малюнків та дитячих поробок "Краса навколо нас". Учні із  задоволенням взяли участь в проведенні виставки.

    

З 11 по 17 листопада в закладі пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху з метою привернення уваги дітей до проблеми безпеки на дорогах. Завдання Тижня - нагадати учням про необхідність спільних дій у сфері дорожньої безпеки.

      

 

20.11.2019 в закладі відбувся культурно - мистецький захід, присвячений вшануванню подвига учасників Революції Гідності.

   

22.11.19  проведено Єдину Виховну Годину «У серцях і памяті народу» до Дня пам'яті жертв голодоморів; 86 - ті роковини Голодомору 1932-1933 рр. У заході пройшла виставка малюнків до Дня памяті жертв Голодомору: «Голодомор – біль України»

   

 В рамках проведення Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства" в Красногорівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 практичним психологом Мавровою Ольгою Вікторівною 04.12.2019 був проведений тренінг "Формування толерантності до людей з інвалідністю" з учнями 11 класу. Цей день є нагадуванням людству про його обов'язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства – людей із інвалідністю.

   

5 грудня в місті Красногорівка, на базі спортивного комплексу «Ювілейний», в рамках відзначення Дня Збройних сил України відбулося спортивно-розважальне свято «Веселі старти».У змаганнях взяли участь команда юних спортсменів із Красногорівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2. Діти змагалися у різноманітних спортивних естафетах. Конкурси на швидкість, кмітливість, спритність показали фізичні можливості та командний дух кожної команди. А ще – це було просто весело! Визначитись з переможцями було дуже важко, усі команди показали гарні результати, що є показником щоденних занять з фізичної культури. Дружба перемогла, і це, мабуть, найсправедливіший результат таких змагань!Найспортивніших та найспритніших учасників відзначили подяками та грамотами. Окрема подяка Шапочці Андрію Олександровичу за організацію і проведення свята.

 

    

 

06 грудня 2019 року відзначається 100-річчя від початку Першого зимового походу армії УНР. Ця ювілейна дата співпадає з Днем Збройних Сил України. У Красногорівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 були проведені заходи, присвячені подіям та постатям Української революції 1917 – 1921 років, зокрема 100-річчю з початку Першого зимового походу армії УНР, керівнику походу М. Омеляновичу-Павленку: Історичний урок до 100 - річчя утворення Центральної Ради «Хай буде Україна вільною», виставка – роздум «Українська Революція: Доба Центральної Ради», круглий стіл «Утворення українських Збройних Сил та політика Центральної Ради», виховні години «Український воїн – приклад для наслідування», «Яка армія потрібна моїй країні». Усі заходи були спрямовані на донесення інформації про події Української революції 1917 – 1921 років, виховання патріотизму та підвищення інтересу до історії України в учнівської молоді.

      

     2 жовтня наш заклад взяв участь у  встановлені нового Національного рекорду України «Найбільша кількість уроків добра». Національний Реєстр Рекордів України зареєстрував 15 012 уроків у 1617 навчальних закладах!   До участі в проведенні уроків долучились навчальні заклади з усіх областей України, у тому числі - ми! За осінній період було проведено 10 Уроків доброти. Нещодавно  на знак подяки учні отримали захоплюючу настільну гру «Happy Paw» та сертифікат учасників встановлення рекорду.

   

10 грудня вчителем початкових класів Красногорівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 була проведена година спілкування "Вітаміни - наші друзі". Учителька ознайомила дітей із поняттям «вітаміни»,  розкрила значення вітамінів та їхні корисні властивості для здоров´я людини; учні розширили знання про овочі і фрукти , вчилися піклуватися про своє здоров´я. "Дуже цікаво !-" так сказала малеча!

 

11 грудня представниками Міжнародного комітета Червоного Хреста та Благодійного фонду "Слов'янське серце" в Красногорівському ЗЗСО №2 були проведені інформаційні сесії з питань мінної безпеки: для учнів молодших класів - настільна гра - "Безпечний шлях" та ігрове заняття, для старшокласників - пергляд презентації про вибухонебезпечні предмети.

   

12-13 грудня  з метою продовження ефективної роботи "Шкільних служб порозуміння" та налагодження партнерства між учнями навчального процесу та офіцерами ювенальної превенції медіатори ШСП "Дружба" Красногорівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Головач Богдан, Діденко Данило, Кобиленко Таїсія та Ободець Єлизавета на чолі з практичним психологом закладу Мавровою Ольгою Вікторівною взяли активну участь в форумі - практикумі "Шкільна служба порозуміння: досвід, партнерство та перспективи"( м. Святогірськ)

  

17.02.2019 ,згідно плану виховної роботи, в рамках Тижня англійської мови в Красногорівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 вчителем англійської мови Погорєловою Раїсою Михайлівною разом з учнями було проведено культурно - мистецький захід, присвячений країні Великобританії. Учні школи дізналися багато нового та згадали вже знайоме про цю дивну країну. Лунали пісні,вірші, діалоги англійською мовою. У заході брали учні 1-11 класів.

     

День святого Миколая за традицією відзначається 19 грудня. Цей день є чарівним часом дарувати подарунки і загадувати бажання. Напередодні свята в Красногорівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 завітали помічники святого Миколая – волонтери зі Львівщини – Роксолана Винницька та Софія Гакавчин з метою розказати про доброчинні справи святого Миколая; виховати в учнів любов до ближнього, почуття доброти й милосердя та вручити ласощі та подарунки. Акцію «Десь на Сході» було проведено як Благодійний вечір у Домініканському Соборі міста Львова. На виручені кошти дівчата – волонтери та їх друзі придбали подарунки для учнів красногорівських закладів освіти. Щиро дякуємо Всім, хто небайдужий до життя дітей на Сході! Хай Вам щастить!

  

19 грудня 2019 року орган самоврядування школи під керівництвом Президента Хоперскової Оксани провели свято для малечі " Зустріч із Святим Миколаєм" . Учні самостійно розробили сценарій , підготували костюми й привітали учнів закладу із чудовим днем! 

  

          В останній тиждень І семестру на учнів нашого закладу очікували подарунки , смаколики, святкові флешмоби та інші заходи! Протягом 23-27 грудня в Красногорівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 було проведено виставку Новорічних поробок серед учнів початкових класів. Батьки та учні наповнилися святковою атмосферою. Закладами освіти Добропільської міської ради - НВК №3, НВК №4, НВК-Ліцей, НВК №7, ЗОШ №10, ЗОШ №14, ЗОШ №16, ЗДО №9, ЗДО №10, ЗДО №13, ЗДО№16, ЗДО №20, ЗДО №24- було надано благодійницьку допомогу для учнів закладів освіти м. Красногорівка. Ця акція була проявом доброти, милосердя, орієнтацією учнів на добробут та злагоду родинного життя. Смаколики від Губернатора області та від районної поліції були гарним подарунком до свят!

           Учні випускного класу організували для учнів закладу справжній новорічний музичний флешмоб. Участь взяли всі учні й вчителі ! А потім у класах відбулися святкові заходи! Усіх- із прийдешніми святами! Далі - короткий фотозвіт)

   

  

  

  

     13.01.20 року  сталася довгоочікувана подія: учнівський та учительський колектив закладу розпочав свою роботу в ІІ семестрі в стінах рідної будівлі, відремонтованої після страшної пожежі , що виникла в результаті обстрілу. Тепер колектив навчається в осучасненій, світлій, різнокольоровій школі, зручно облаштованій для учнів і вчителів !" Старий Новий рік в новій школі"- таку назву мав святковий концерт в актовій залі, де зібралися глядачі. Усіх привітали Дід Мороз і Снігурка, танцюристи й співаки різного шкільного віку! Було урочисто й весело. Усі із цікавістю дивилися фільм про відбудову навчального закладу ( автор Д.Железняк)

      

    

     

«  Серпень 2022  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Національна дитяча "гаряча лінія" протидії булінгу працює за безкоштовним номером
0 800 500 225
(зі стаціонарного телефону)
116 111
( з мобільних).
Контактна інформація
з питань видалення персональних 
даних дитини з сайту: 
 krasnogorivkazow2@gmail.com


Copyright MyCorp © 2022
Сайт створено у системі uCoz