«Останній дзвоник»

Зарахування учнів до 1 класу

Новини шкільного життя- 2019-2020 н.р.

На цій сторінці розміщатиметься інформація про будні й свята шкільного життя  2019-2020 н.р.

02.09.2019 відбулося Свято Першого дзвоника. У новому навчальному році двері в Країну знань відчинили 193 учні, серед яких аж 26 першачків ( класний керівник Давидович Н.М.) ! А для 21 одинадцятикласника Перший дзвоник пролунав востаннє... Оновився в 2019-2020 н.р. учительський колектив, у складі якого тепер 24 особи!

Діти після урочистої лінійки вирушили на Перший урок .Стільки цікавого попереду , багато відкриттів і немало проблем .

Побажаємо ж учительському та учнівському колективам наснаги і творчого натхнення, сил і здоров‘я! А ще- здійснення заповітної мрії- МИРУ й переходу до навчання в приміщенні оновленої школи!

06.09.2019 відбувся урочистий мітинг , присвячений 76-й річниці визволення Донбасу від німецько- фашистських загарбників.

09.09.2019 проведено захід до 75-ї роковини початку депортації українців з Лемківщини, Надсяння, Холмщини, Південного Підляшшя, Любачівщини, Західної Бойківщини у 1944-1951 рр.

13.09.2019 в школі відбувся захід, присвячений 250-й річниці з дня народження І. П. Котляревського, українського письменника, поета, драматурга, засновника нової української літератури. Імпровізована вітальня відчинила двері для старшокласників. Учительки української мови та літератури О.В.Гонтар та Л.А.Верба разом із учнями 10-го класу перегорнули сторінки біографії видатного митця. Із зацікавленістю учні слухали невідомі ще для них епізоди життя , переглядали уривки з безсмертної " Енеїди", сцени із " Наталки  Полтавки". І так по- сучасному сьогодні звучали слова Т.Шевченка, присвячені  майже 180 років тому до І.Котляревського:

Будеш, батьку, панувати,
Поки живуть люди,
Поки сонце з неба сяє,
Тебе не забудуть!

Згідно листа відділу освіти від 12.09.2019  №01-09/610  «Щодо проведення у закладах освіти Всеукраїнського тижня з протидії булінгу» з 16 по 20 вересня 2019 року в рамках правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я маю право!» в ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 проводилися заходи: перегляд та обговорення мультфільмів, які навчають цінувати кожного ,-«Гидке каченя», «Жив собі кіт»; години спілкування «Конвенція ООН «Про права дитини»; заняття з елементами тренінгу «Ні булінгу!»; дискусія «Спілкування з однолітками»; флешмоб «На навчання без булінгу!»

Метою нашої роботи було попередження булінгу, а саме жорстокості та насильства серед підлітків, профілактики злочинів та правопорушень в учнівському середовищі; ознайомлення учнів з поняттям, формами та структурою булінгу; виховання в учнів почуття емпатії та переживання до дитини, яка зазнає насильства; розвиток вміння пошуку шляхів виходу зі складної ситуації; формування навичок відповідальної та безпечної поведінки.

20.09.2019 до Дня миру в закладі проведено флешмоб та інформаційні хвилинки на важливу  тему Дня 2019 року «Боротьба зі зміною клімату заради миру», яка  підкреслює важливість боротьби зі зміною клімату як способу збереження і підтримання миру на всій планеті. Зміна клімату являє очевидну загрозу для миру і безпеки на землі. У результаті стихійних лих відбувається переміщення втричі більшої кількості людей, ніж через конфлікти: мільйони людей змушені залишати свої будинки в пошуках безпечного місця для проживання.

19-21.09.19 в Святогірську  в дитячому центрі " Перлина Донеччини" відбувся фестиваль " Мирополіс", у якому взяли участь старшокласники нашого закладу. Учні Кубарєв Володимир, Тарасова Анастасія, Хоперскова Оксана відвідали  2 панельні дискусії з молодими лідерами та лідерками, де говорили про те, що таке права людини, для чого вони  і як ними правильно користуватися, а також про те, де брати натхнення і створювати проекти, які роблять цей світ кращим . Школярі мали можливість взяти участь у більше 20 інтерактивних сесій та воркшопів за 4 напрямками: інформація та комунікація, наука та інновації, мистецтво та спорт. Особливою була зустріч із М. Єфросініною, пісні біля вогнища, неформальне спілкування із молоддю Донеччини.

03.10.19 учні закладу взяли участь у загальноміському суботнику з благоустрою територїї міста.

07.10.19 учні закладу привітали вчителів чудовою концертною програмою " Для вас, любі вчителі!" Пісні, танці, вірші,сценки із шкільного життя подарували веселий настрій і акторам, і глядачам!

11.10.19 до Дня захисника Вітчизни в закладі проведено ряд заходів: урочистий збір учнів ,спортивні естафети в рамках міських змагань. Учениці Коломоєць Аліна та Трофімчук Анастасія взяли участь у святковому загальноміському концерті , присвяченому Дню захисника України.

«  Жовтень 2019  »