logo logo 2 Головна Реєстрація Вхід

Патріотичне виховання(відео)

Меню сайту

Частина ІІ

     Красногорівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 долучився до Всеукраїнського флешмобу “Зроби фото з хусткою”, який дружньо передали нам друзі- учні й колеги Красногорівського ЗЗСО І-ІІ ступенів №5.  Здавна хустка вважалась українським національним аксесуаром, який зберігає в собі старовинні традиції. Хустка є символом прихильності, любові, вірності, прощання, скорботи, оберегом і важливим ритуальним предметом. Це невід’ємна частина української культурної спадщини.Хустка завжди є прикрасою,символом краси українки.  Сьогодні яскраві хустки поступово завойовують прихильність не тільки українок, а й модниць усього світу.  Українське вкотре стає світовим трендом. 

 

22 січня Україна святкує День Соборності. Саме цього дня 101 рік тому, в 1919 році, відбулася ключова для сучасної України подія шляху до єдності і незалежності держави – проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки (УНР) та Західно – Української Народної Республіки (ЗУНР).
З метою формування національної свідомості, почуття патріотизму в Красногорівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 було організовано та проведено ряд заходів:
- лідери учнівського самоврядування закладу «Лідер» Приз Сергій, Носаль Дмитро, Олейник Богдан та Якуба Анна провели для учнів закладу короткий екскурс історією нашої держави, висвітливши тернистий шлях України до її соборності;
- завідувачка бібліотеки Постельняк Лілія Русланівна організувала книжково-ілюстративну виставку «Соборна Україна!»;
- учні, хор та танцювальний колектив закладу взяли участь в загальноміському тематичному заході з нагоди Дня Соборності України «Україно, Соборна державо!»;
- учні початкових класів разом з представниками військово - цивільної адміністрації м. Красногорівки та іншими закладами міста взяли участь у Всеукраїнському флешмобі «Ми – Українці!»

Єдність і свобода робить нас гідними нащадками. Будемо зберігати цей безцінний скарб! Хай береже нас усіх Господь і слава Йому за цю прекрасну країну – Україну!
    

   Учитель не може працювати наодинці, а тому він повинен піклуватися про те, щоб учителі школи збиралися разом і обговорювали ті завдання, які вони повинні провадити в життя, а також обговорювали способи виконання цих завдань.(С. Т. Шацький)
23.01.2020 року в Красногорівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 було проведено педагогічну нараду, на якій було розглянуто, обговорено та затверджено Положення про академічну доброчесність. Одним з питань був тренінг "Формувальне оцінювання - шлях до успішного навчання", протягом якого педагоги працювали в групах, ознайомилися з метою, критеріями оцінювання та різними техниками формувального оцінювання. Вчителі "відвідали" різні країни, ознайомилися з ситемами оцінювання та пропонували свої ідеї.

  

27 січня з метою вшанування пам’яті загиблих жертв Голокосту в Красногорівці відбувся мітінг - реквієм та покладання квітів до Пам’ятного знаку жертвам фашизму. Для учнів закладу освіти було проведено годину – спогад: “Голокост – трагедія і героїзм”.

   

        З метою поглиблення знань здобувачів освіти про безпечний Інтернет в Красногорівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 ряд було проведено ряд заходів.Молодші школярі, учні 1-4 класів, подивилися мультфільми. Після перегляду діти відповідали на поставлені запитання, розповідали цікаві історії, пов’язані з використанням Інтернету.Учнівське самоврядування провело годину спілкування на тему: "Інтернет – користь чи прихована небезпека". Визначили позитивний і негативний вплив Інтернету на підлітків, а також пригадали пам’ятку про «Неприємності в мережі та як їх уникнути», визначали шляхи попередження негативного впливу роботи в Інтернеті, ознайомили з інформацією щодо безпечного використання сайтів для підлітків.

  

29 січня виповнилося 102 роки з часу бою на залізничній станції Крути,одного із важливих сюжетів української історичної пам’яті,  у 1918 році відбувся бій, що на довгі роки став одним із символів боротьби українського народу за свободу і незалежність.

З метою відзначення в Україні річниці Бою під Крутами та належного вшанування пам’яті Героїв Крут в Красногорівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 проведено заходи:
- історичний екскурс «Крути. Вони боролися, щоб ми перемогли»;
- година пам’яті «Пам’ятаємо Героїв Крут»;
- перегляд документального фільму «Бій під Крутами».

   

  Чудово зустріли старшокласники закладу зимовий подарунок- сніг. Провели " Зустрічі з природою" та фотофлешмоб 9-11 клас " Зима -2020"( світлини учасників конкурсу)

          

   

05.02.2020 в Красногорівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 традиційно було проведено позакласний інформаційно-виховний захід щодо Всесвітнього Дню водно-болотних угідь (WorldWetlandsDay).

Метою цього заходу було привернути увагу учнів до цінності водно-болотних угідь для підтримання збалансованого розвитку нашої планети. Під час проведення заходу учням була показана презентація на тему «Водно-болотні угіддя та біорізноманіття» та пояснено зміст серії лозунгів, а саме, «Водно-болотні угіддя – ключ до вирішення проблем, пов’язаних зі змінами клімату», «Годі виснажувати водно-болотні угіддя», «Водно-болотні угіддя допомагають нам» та «Зупинимо втрату водно-болотних угідь». Основною ідеєю цих лозунгів було підкреслення важливості екосистем водно-болотних угідь у протидії змінам клімату, поглинанні вуглецевих сполук, пом’якшенні впливу посух,привернути увагу до біорізноманіття водно-болотних угідь та його стану, висвітлити, чому біорізноманіття є важливим для сприяти діям щодо подолання його втрат.

Учнями 11 класу було підготовлено матеріал та проведено урок за темою: «Річки України».

У позакласному заході взяли активну участь учні 9, 10, 11класів, класні керівники Вакуленко І.М., Гонтар О.В., Сергієнко С.С..

Позакласний захід та матеріали для його проведення було підготовлено учителем біології та географії Шинкарьовим Анатолієм Анатолійовичем.

 

  

18 лютого 2020 року до Красногорівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 завітали гості - представники волонтерської організації "Разом" (Умань) та Інна Холодна (волонтерка з м. Красногорівки) з подарунками. Це була картина Народної художниці України Олени Поліщук та дитячі книжечки, казочки, повітряні кульки, що передали діти Умані. Щиро вдячні Вам!

 

19-20.02.2020 в Красногорівському ЗЗСО І-ІІІ ст.№2 з метою гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції Гідності , захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України,  проведено наступні заходи:
   - просвітницькі години (5-11 класи) «Нам не жаль, бо лягли ми за діло, гідне жертви життя і кохання»;

   -показ документальних фільмів «Зима, що нас змінила», Революція Гідності», присвячених історичним подіям в Україні під час Революції Гідності (листопад 2013 – лютий 2014року) серед 7-11 класів закладу;

     -виставка - спомин «Небесна Сотня воїнів Майдану»

   

   

  20.02.2020 року в урочистій обстановці директорка Красногорівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Михацька Олена Юріївна вручила найрозумнішим здобувачам освіти початкової ланки золоті, срібні сертифікати за участь у Міжнародному природничому інтерактивному конкурсі "Колосок осінній". Діти - Молодці - майбутнє нашої Батьківщини!

  

       Згадаймо слова В. Сосюри: “Без мови рідної, юначе, й народу нашого нема”. Тому знати, берегти і примножувати рідну мову – це обов’язок кожної людини. Народ, який не усвідомлює значення рідної мови, її ролі в розвитку особистості, не плекає її, не може розраховувати на гідне місце в суцвітті народів. В Красногорівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 21 лютого працювала літературна вітальня "Мова єднання - це українська"". Учні декламували вірші, читали прозу українських письменників. Цікавою була вправа " Скажи слова привітання різними мовами світу!".Але найзахватнішим був флешмоб «З любов’ю до рідної мови».

      

28 лютого 2020 року в Красногорівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 медичною сестрою Ніконовою Мариною Василівною

було проведено роз’яснювальну роботу серед всіх учасників освітнього процесу щодо заходів профілактики захворюваності ГРВІ та COVID-19.

 

На початку березня вся Україна святкує день народження українського поета, письменика, художника, батька нації та генія філософської думки Т.Г. Шевченка. Наш заклад освіти не став винятком.

Протягом 02.03-06.03 пройшов Шевченківський тиждень «Ми тебе не забули, Тарасе»:

 - лекторські групи учнівського самоврядування:

«Тарас Шевченко – України син» (1-2 кл)

«Тарас Григорович Шевченко – безсмертний Кобзар українського народу» (3-4 кл)

«Тарас Шевченко - художник» (5-6 кл)

«Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття, тебе своїм сучасником звемо» (7-8 кл)

«Шевченкові слова добра й любові, як слово батьківське в душі збережемо» (9-11 кл).

- інформаційна хвилинка - "09 березня – День народження Тараса Шевченка"

  

    Коли настає весна і на вулицях з’являються перші весняні квіти, в кожному домі, у селі й у місті відзначається велике свято – Міжнародний день прав жінок і миру. Багато теплих і ніжних слів лунало на адресу жінок на святковому концерті в Красногорівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2. Слова захоплення, глибокої вдячності та шани були адресовані всім присутнім вчителям, дівчаткам, матусям, сестрам, бабусям…Незвичайними гостями на концерті були і "винуватці" цього свята - Клара Цеткін та Роза Люксембург. Лунали пісні, вірші, музичні твори. По всіх класах була проведена виставка стіннівок та малюнків до  свята 8 Березня. Дякуємо, наші любі діти, за чудовий настрій та щирість ваших сердець!!!

     

   

  

        26-го квітня виповнюються 34-ті роковини страшної для всього людства аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Цей день навічно вкарбувався в історію України трагічним днем. Так, 34 роки- це мить в історії людства. Та за ці роки ми всі стрімко прозріли та подорослішали на цілу епоху, ми стали вимогливіші до самих себе і до тих, у чиїх руках людське існування і доля природи. Бо надто вже високою ціною, довелося і ще доведеться платити за наслідки Чорнобиля...
      У Красногорівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 було проведено он-лайн - виставку малюнків до 34 -х роковин страшної трагедії.

   

 

 

25.05.20 відбулося Свято Останнього дзвоника. У цьому році воно пройшло он- лайн. Усі випускники зустрілися в ефірі. Виступила директор закладу із привітанням, Слова вдячності пролунали від батьківського комітету класу. На моніторах ґаджетів можна було почути пісні та побачити відеокліпи із життя класу. У добру путь , випускники!!

!

 

  

 

 

«  Серпень 2022  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Національна дитяча "гаряча лінія" протидії булінгу працює за безкоштовним номером
0 800 500 225
(зі стаціонарного телефону)
116 111
( з мобільних).
Контактна інформація
з питань видалення персональних 
даних дитини з сайту: 
 krasnogorivkazow2@gmail.com


Copyright MyCorp © 2022
Сайт створено у системі uCoz