Новини вересень 2018р.

в Красногорівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2

Назва заходу

вересня

Години інформування, бесіди на тему «Безпечна поведінка вдома та в школі»

Поновленнякуточківбезпекижиттєдіяльності

Розміщення на сайті закладу звернень до батьків, пам'яток, листівок для учнів

вересня

Написання диктантів на тему пожежної безпеки

вересня

Рольові ігри «Збережи своє життя»

Практичні заняття

«Правила поведінки під час пожежі»

«Безпека мого життя»

«Обережно! Вибухонебезпечні та малознайомі предмети».

вересня

Бесіди: "Дбайливеставлення до свогоздоров'я"

«Шлях доздоров'я»

«Тютюнопаління та алкоголізм – чи важко втриматися від шкідливих звичок?»

Наданняпершоїмедичноїдопомоги при різного роду травмах

Заходи з ЦЗ

З нагоди відзначення Дня партизанської слави 24 вересня 2018 року в Красногорівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 було проведено наступні тематичні заходи:

1. 2-4 класи історична бесіда «Героїчне минуле партизан»

2. 5-9 класи подорож партизанськими стежками «Поки горить свіча, не згасне пам’ять».

3. Проведення тематичних уроків мужності 9-11 класи « Подвиги підпільно-партизанського руху в роки Другої світової війни».

21 вересня 2018року в рамках відзначення Міжнародного дня пам’яті жертв фашизму з метою інформування учнів були проведені наступні заходи:

1. Виставка літератури, присвяченої даній тематиці

2. Інформаційна лекція для учнів 9-11 класів на тему «Внесок України в боротьбу проти фашизму»

3. Виховні години 5-8 класи “Хто визволяв Україну – слід свій залишив в віках…”

4. Виховні години 2-4 класи «Зоряний вінок пам’яті».

75 років минуло з часу визволення Донбасу від фашистських загарбників. Ця дата залишиться найсвітлішим спомином у серці кожного громадянина нашої держави. Адже самеУкраїна зазнала найбільших жертв і руйнувань у страхітливій Другій світовій війні.

У рамках відзначення 75-ої річниці визволення Донбасу від фашистських загарбників7 вересня 2018 року в Красногорівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 було проведено лінійку пам’яті «Заради миру та життя».

Педколектив та учні школи брали участь у міських заходах: мітингу, присвяченому 75-ій річниці визволення Донбасу від фашистських загарбників, покладанні квітів до пам’ятника Скорботної матері, вшануванні загиблих героїв хвилиною мовчання. Показали свої талантиу міському концерті та спортивних змаганнях «Тато, мама, я – спортивна сім’я»

Пам’ятаймо тих, хто боровся проти нацизму, тих, хто приніс визволення нашому краю, тих, хто визволяв Україну… Живих і мертвих…

3 вересня в Красногорівській ЗШО №2 пролунав перший дзвоник, який розпочав новий навчальний рік. Розпочалася урочиста лінійка традиційно - виконанням державного Гімну України. Свій високий національний дух та відданість Україні вкотре показали учні та вчителі школи, прийшовши на урочисту лінійку в одязі з елементами національної символіки.

Право відкрити лінійку Першого дзвоника надалося директору школи Михацькій О.Ю., яка за традицією привітала учнів, вчителів, батьків та гостей зі святом. Також на заході були присутні гості з ПАТ «Красногорівський вогнетривкий завод»: генеральний директор Ревенко О.М. та заступник директора Шкуріна О.В.

Усім, хто розпочав новий навчальний рік шановні гості побажали наполегливості, терпіння, нових звершень та успіхів. Від них школа отримала у подарунок спортивний інвентар – м’ячі.