«Останній дзвоник»

Зарахування учнів до 1 класу

28.10.2018

Дорогі ветерани! Шановні жителі Красногорівки!

28 жовтня виповнюється 74 річниця з того дня, коли українські землі було звільнено від фашистських окупантів. У ці дні ми повертаємося своєю зболеною, але світлою пам’яттю до тієї вистражданої і очікуваної осені 1944 року. Позаду залишилися жахіття війни, і хоча бойові дії ще продовжувалися, мирні жителі розпочали тривалий і складний  процес відбудови.

Згадаймо про тих, хто мужньо і стійко боровся з ворогами на фронтах, у підпіллі, національно-патріотичних формуваннях, трудився в тилу.

Схожі виклики, на жаль, сьогодні постали перед Україною знову. Учасники антитерористичної операції на сході нашої країни відвойовують право на незалежність та свободу. Святою справою для нас, нащадків, є обов’язок відстояти мир та не звернути з обраного шляху. Адже Україна єдина у своєму європейському виборі.

Схилімо голови в пам'ять про загиблих у смертельному двобої з ворогом, чиї могили відомі й незнані, розкидані по своїй і чужих землях. Пам’ятаймо про кожну солдатську краплину крові, кожну вдовину і сирітську сльозу.

Від імені всіх ківерчан  висловлюю щирі слова подяки тим, хто, не дивлячись на смерть, гіркоту втрат та пекельне полум’я боїв, заради прийдешніх поколінь йшов до перемоги.

Бажаю і надалі якнайдовше залишатися в строю та силою свого духу бути прикладом патріотизму для молодого покоління. Щастя вам, добра, здоров'я, оптимізму, бадьорості духу та любові оточуючих ще на багато років!

Доземний уклін вам, дорогі ветерани!

Слава Україні! Слава її героям!

З повагою, колектив Красногорівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2

Свято Першого Дзвоника  0 11.00 3 вересня

Освітні центри Донбас - Україна

Щоб прийняти участь в конкурсі – дітям потрібно заповнити анкету.

Посилання на анкету:

Відправити відео мотивацію в Instagram / Telegram:

T.me/newdonbassngo
Instagram.com/newdonbassngo