logo logo 2 Головна Реєстрація Вхід

Патріотичне виховання(відео)

Меню сайту

Заходи 2020-2021 н.р.

8 ВЕРЕСНЯ - ДЕНЬ ВИЗВОЛЕННЯ ДОНБАСУ

Кожен рік віддаляє нас від тієї великої кровопролитної світової війни. Живою і невмирущою є пам’ять про тих, хто ціною власного життя відстояв мир, свободу і незалежність Батьківщини, врятував світ від нацистської навали.

Життя торжествує в новім поколінні
Та болі минулі довіку нетлінні
З граніту волає грізно і люто:
Ніхто не забутий, ніщо не забуто.

 

Олімпійський тиждень пройшов у Красногорівському ЗЗСО І-ІІІ ст. № 2, адже це має велику суспільну значимість, спрямовану на утвердження здорового способу життя, активізацію фізкультурно-масової роботи, забезпечення розвитку Олімпійського руху в Україні та залучення дітей до занять спортом. Протягом Олімпійського тижня школярі ознайомилися з  ідеями олімпізму, історією розвитку Олімпійських держав, олімпійськими традиціями, звичаями та легендами різних країн світу, досягненнями України в галузях спорту. Юні олімпійці взяли активну участь у різних масових фізкультурно-оздоровчих заходах і конкурсах на олімпійську тематику, а кращі спортсмени були нагороджені  грамотами.

Спортивно-оздоровчі заходи в рамках Всеукраїнського олімпійського тижня були змістовними, масовими та веселими, тому всі учасники залишилися задоволеними й щасливими.

   

24 вересня в Красногорівському ЗЗСО I- III ступенів №2 у 6 класі пройшов інтегрований урок з математики та англійської мови за темою "Математика в історії людства: від минулого до сьогодення". Урок підготували  вчитель математики Клименко Т.I. та вчитель англійської мови Гацула С.В. На уроці учні ознайомилися з історією розвитку математики та виникнення чисел, з першими клинописними текстами. Цікавими були розповіді шестикласників англійською мовою про найвидатніших  математиків світу: як древніх, так і сучасних. Діти працювали в групах, жваво та натхненно виконували математичні завдання та приклади. Емоційною та всебічною була дискусія про важливість математики у сучасному житті. Свої думки діти записували та оголошували англійською мовою. Веселий математично-англійський реп у виконанні шестикласників став чудовим завершенням цього цікавого заходу.  

   

В нашому закладі  з 21.09.2020 - 27.09.2020 р. пройшов тиждень безпеки дорожнього руху "Увага! Діти на дорозі!", який містив заходи щодо формування основ безпечного поводження дітей на дорогах та вулицях міста. Різноманітною за змістом і формою була проведена профілактична робота з питань попередження дорожньо-транспортного травматизму. Класні керівники 1-11 класів провели виховні години за темами: «Дорога до школи» (1-2 клас), «Подорож до країни Дорожніх знаків» (3 клас), «Світлофор – наш друг» (4 клас), «Наше місто» (5 клас), «Безпека на дорозі – безпека життя» (6 клас), «Світлофор – мій вірний товариш» (7 клас), «Дорожні знаки» (8-9 класи), вікторина «Правила дорожні повинен знати кожний» (10 – 11 класи). Школярі з захопленням взяли участь у конкурсі малюнків «Наш друг – дорожній рух!».У класних колективах були проведені бесіди на такі теми: «Країна безпеки», «Увага! Проїжджа частина дороги», «Мова вулиці», «Азбука безпеки», «Правила поведінки на дорозі» та відбулися  заняття з представниками ювенальної превенції Мар’їнського району з учнями початкової школи. Школярі уважно прослухали і зробили для себе висновки, щодо необхідності дотримання правил дорожнього руху, це може зберегти їх життя і здоров’я, а також життя і здоров’я інших учасників дорожнього руху та відвернути інші негативні наслідки.

    

Представники Норвезької ради у справах біженців (NRC) Ірина та Роман 29 вересня 2020 року провели заняття  з учнями та вчителями Красногорівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 з питань профілактики, гігієни та запобігання розповсюдженню COVID - 19.

   

 

 29 вересня в Україні відзначається День пам’яті жертв Бабиного Яру. Бабин Яр – один із символів Голокосту, жахливого злочину, який вчинили нацисти проти євреїв Європи. Кожного року 29 вересня за рішенням Верховної Ради України в школах, училищах та інших учбових закладах нашої держави проводяться уроки пам’яті. В Красногорівському ЗЗСО І-ІІІ ст № 2 також відбулася  виховна година на тему «Біль Бабиного Яру». Однією з цілей заходу було донесення до учнів думки, що трагедія в Бабиному Яру – частина історії не лише однієї нації, а й всієї України, і борг нашого покоління – зберегти пам’ять про Бабин Яр і передати її наступним поколінням, щоб не повторилися помилки минулого. Всі бажаючі ознайомилися в бібліотеці з виставкою літератури і фотоматеріалів, присвячених цим трагічним подіям. Підготували та провели заходи , заступник директора з навчально-виховної роботи та бібліотекар закладу.

    06.10.2020р. наш заклад долучився до традиційного ІІІ Всеукраїнського уроку доброти про гуманне ставлення до тварин. Адже турботливе ставлення до тварин, прищеплене у дитинстві, допомагають дітям відчувати потребу піклуватися про когось, любити його та нести відповідальність за того, кого ми приручили. 

  Учні початкової школи із задоволенням прийняли участь в акції. Були проведені заняття, діти переглянули, рекомендовані клубом «Щаслива лапа», мультиплікаційні фільми, які ілюструють турботливе та відповідальне ставлення до тварин.
   Сподіваємось, що зернятко добра, посіяні сьогодні вчителями проросте в душах наших учнів любов’ю, турботою та ласкою.Учні початкової школи із задоволенням прийняли участь в акції. Були проведені заняття, діти переглянули, рекомендовані клубом «Щаслива лапа», мультиплікаційні фільми, які ілюструють турботливе та відповідальне ставлення до тварин.

    

У школi пройшов Всеукраïнський мiсячник бiблiотек з екологiчною просвiтою учнiв. Була органiзованна виставка - заклик "Землянам - чисту планету!", де закликалося берегти нашу природу, нашу землю, збагачувати iï не тiльки для себе, а й для iнших. Також для учнiв були проведенi екологiчни години  "Ми - друзi природи"  виступи супроводжувалися демонстрацiею слайдiв i вiдеофiльмов, що дало можливiсть учням краще засвоïти   iнформацiю.

  

 У нашому закладі до Дня Захисника Украïни, що вiдзначається в Украïнi 14 жовтня , завідуючою бібліотекою була представлена книжкова виставка з матерiалами про подвиги воïнiв - захисникiв, якi i сьогоднi продовжують героïчнi сторiнки нашоï iсторiï, захищаючи кордони вiд ворогiв.

 

"Ми є те, що ми їмо"  (Гіппократ)

Правильне харчування є одним з найбільш значущих аспектів способу життя та здоров’я людини. Мета Всесвітнього дня здoрoвoгo харчування, яке святкується 16 жовтня – залучення уваги громадськості до проблем харчування в сучасному суспільстві. У цей день у ЗЗСО І-ІІІ ст. № 2  пройшов день здорового харчування. З педпрацівниками  було проведено бесіди «Що таке здорове харчування», «Що потрібно їсти, щоб бути здоровим». Під час бесід медпрацівник  ознайомив слухачів із продуктами здорового харчування і їхнім  впливом на здоров’я людини.

     

ПАТРОНАТ

28 жовтня Україна відзначатиме 76-ту річницю вигнання нацистських окупантів із України. В цей день вшановують українців, які віддали життя, виганяючи нацистських окупантів, будучи в лавах Червоної армії або Української повстанської армії.

«Війна та перемога у пам’яті поколінь»

9 листопада відзначається велике свято — День української писемності та мови. Вчителі школи разом із учнями (5-11 класи ) долучилися до написання Всеукраїнського диктанту національної єдності (його писали усі охочі і небайдужі до української мови). В шкільній бібліотеці проведена виставка художньої літератури. Відзначення Дня української мови та писемності дало змогу учням доторкнутися до джерел духовної культури рідного народу, поглибити знання про витоки писемності та розвиток української мови, її правопис; усвідомити необхідність пропагування української мови в суспільстві, підвищення власної мовної культури, як обов’язку кожного українця. 

    

 

Україна має значні природні ресурси та унікальне навколишнє середовище, але водночас є однією з найбільш екологічно забруднених країн регіону та однією з країн світу, де енергія використовується найменш ефективно. 

До Міжнародного Дня енергозбереження з 09 по 13 листопада в Красногорівському ЗЗСО І-ІІІ ст. №2 пройшов Тиждень енергозбереження, який  був насичений різноманітними заходами:

 1. Перегляд та обговорення відеороликів «Бережіть енергію!»,  «Абетка енергозбереження», «Наука енергозбереження для дітей» та мультфільми «Добре світло», «Три кота», «Економія», «Фіксіки» «Поради економії»». 1-11 класи.
 2. Години спілкування «Енергозбереження та енергоефективність», «Енергозбереження в побуті» та «Збережи тепло своїх осель».       1-11 класи.
 3. Поетичний конкурс «Енергію збережу - країну вбережу!» - слухання та складання казок на тему енергозбереження. 1-8 класи.
 4. Акція «Економ і бережи!», в рамках якої щодня учнівським самоврядуванням велося спостереження, чи доцільно використовується електроенергія і вода в школі.
 5. Урок – конференція «Енергія та енергозбереження», захист міні-проектів,  розробка «Корисні поради для дорослих щодо раціонального використання енергії в побуті».
 6. Виставка малюнків та стіннівок «Азбука енергозбереження»

       

3 метою утвердження ідеалів свободи і демократії, вшанування патріотизму і мужності українців, які стали на захист прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів Українського народу, в закладі були проведені  тематичні заходи:

 •       
  • круглий стіл на тему: «Герої Небесної сотні» - 9-11 кл.
  • патріотично – інформаційна година спілкування «Від Революції Гідності до Країни гідності» - 5-8 кл.
  • створені інформаційні стіннівки,що відображають події Революції Гідності та подвиг героїв Небесної сотні.
  • виставка малюнків «Ми за мир», «Пишаюся тобою ,Україно!».
  • виставка художньої літератури, присвячена Дню Гідності та Свободи. ​​​​​​
 • НАЙБІЛЬШИЙ УРОК У СВІТІ «ЗНАЮ ПРАВА І ЗМІНЮЮ СВІТ»

  20 листопада учні 6 класу Красногорівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 разом із класним керівником Гацулою С.В. та заступником директора з НВР Бардак О.О. долучилися до Найбільшого уроку у світі «Знаю права і змінюю світ», присвяченого 75-річчю заснування ООН. На уроці учні дізналися більше про результати роботи ООН та ЮНІСЕФ, глобальні Цілі сталого розвитку, права дитини та Конвенцію ООН про права дитини. Діти активно виконували різні завданння з вивчення своїх прав, цілей сталого розвитку та статей Конвенції ООН про права дитини, працювали в групах. На завершальному етапі уроку учні запропонували власні рішення глобальних проблем людства. Було цікаво та пізнавально. Дякуємо ЮНІСЕФ за надані матеріали.

  #Найбільший_урок_у_світі #Знаю_права_і_змінюю_світ


    ​​​​​​    

 • Голодомор 1932-1933 років – страшна трагедія в історії нашої держави, яка забрала життя мільйонів людей. Невідома навіть точна цифра. Щоб не повторилися такі події, ми повинні знати і пам’ятати про них.

  Напередодні Всеукраїнської акції «Запали свічку пам’яті померлим від голоду», приуроченій 87-й річниці Голодомору 1932-1933 років в Україні, в Красногорівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 пройшло ряд заходів.

    Класними керівниками проведені години спілкування «Моторошні дні в історії українського народу». Протягом тижня діти переглядали книжкову виставку «Голодний 1933-й», мали змогу переглянути книгу пам’яті жертв голодомору 1932-1933 років по Донецькій області та знайти там прізвища своїх родичів, які у ті страшні моторошні дні померли від голодної смерті.

    Учні початкових класів запалили свічку пам'яті та переглянули фільм «Голодний Дух», «Зернятка надії».

    Учні 9 класу читали вірші, спогади очевидців тієї страшної трагедії, переглянули відеоролик Українського інституту національної пам’яті «Голод нації», «Де б ти  не був – вшануй померлих від голоду!».

 •        

 •  

  Як відомо з 25 листопада по 10 грудня в Україні проходить акція «16 днів проти насилля». Початок акції припадає на 25 листопада – Міжнародний день ООН проти насилля до жінок, кінець акції 10 грудня– Міжнародний день Прав людини. В усьому світі така акція проводиться з 1991 року, в Україні – з 2000 року. В рамках цієї акції учнями самоврядування Красногорівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 було проведено інформаційний захід - "1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом", мета якого – привернути увагу суспільства до цієї хвороби.

  Ми — учні звичайної школи, громадяни ХХІ сторіччя.

  У спадщину від наших предків нам дісталося багато проблем, які ми мусимо розв’язувати.

  Але одна проблема нас хвилює найбільше. Це — наркоманія та ВІЛ/СНІД.

  У 1988 р. Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила 1 грудня Всесвітнім днем боротьби зі СНІДом. Це пов’язано з тим, що синдром набутого імунодефіциту (СНІД) набув масштабів пандемії.

  Найбільше від поширення цього небезпечного захворювання страждає молодь — 70 % інфікованих — це люди віком від 18 до 30 років

  У цей день чимало людей на всій планеті прикріплюють до одягу червону стрічку, як символ усвідомлення важливості проблеми СНІДу та наркоманії... як символ протесту проти дискримінації щодо ВІЛ-позитивних людей. Як символ надії на те, що людство обов’язково переможе цю хворобу. Адже наркоманія та СНІД — це «зброя масового знищення» людей.

  Не дай СНІДу шансу!

 •            

 •  

  В рамках  проведення акції «16 днів проти насильства» в Міжнародний день боротьби з рабством 2 грудня в Красногорівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 був проведений тренінг з учнями 8-9 класів «Торгівля людьми»

  Метою тренінгу було підвищення рівня поінформованості школярів з питань протидії торгівлі людьми, закріплення знань і формування навичок безпечної поведінки в кризових умовах. Практичний психолог Красногорівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Колесник Галина Михайлівна ознайомила здобувачів освіти з поняттями – рабство, торгівля людьми, експлуатація та можливі групи ризику. Під час практичної частини тренінгу учні створювали емблеми на тему протидії торгівлі людьми.

 •             

 •  

  Зараз, коли люди в усьому світі говорять про запобіжні заходи, щоб захистити себе, свої родини та громади від коронавірусу (COVID-19), важливо, щоб діти могли продовжувати навчатися, і цей процес відбувався у середовищі доброзичливому, шанобливому, інклюзивному та дружньому до всіх.

  З метою запобігання поширенню хвороби в Красногорівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 був проведений фотоконкурс «Школа проти вірусу». Учнями були проведені лялькові вистави «Про індивідуальні засоби захисту», постанова учнів 11 класу – «Поборемо COVID-19», фото колажі. Подолаємо хворобу разом!!!

 •    

 • Щороку 3-го грудня весь світ відзначає День захисту людей з інвалідністю. В рамках акції "16 днів против насильства" в Красногорівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 представниками учнівського самоврядування проведено мультимедійну літературну композицію до Міжнародного дня осіб з інвалідністю. Мета даного заходу – привернення уваги до проблем тих, хто став інвалідом від народження, в дитинстві чи під час дорослого життя.

  За останні сім років чисельність інвалідів в Україні, на жаль, зросла в більш ніж на півмільйона. У теперішній час в Україні проживає понад 2,7 млн. інвалідів (в т. ч. понад 165 тисяч дітей). Причиною цьому є природні катаклізми, техногенні катастрофи, забруднення навколишнього середовища, дорожньо-транспортні пригоди, вроджені патології і хронічні захворювання та тощо.

 •  

       

 • В рамках акції "16 днів против насильства" в Красногорівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 пройшла онлайн-конференція з учнями 11 класу.

 •   

 • День збройних сил

 •                     

 

 1. Учні 1-11 класів Красногорівського ЗЗСО І-ІІІ ст.N2 отримали новорічні подарунки від голови Донецької облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації Кириленка Павла Олександровича. Щиро дякуємо керівництву Донецької обласної державної адміністрації за чудові подарунки й солодощі, піклування, турботу, підтримку, гарний настрій!Вітаємо з прийдешнім Новим роком і Різдвом Христовим!Бажаємо міцного здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, мирного життя!

              

 Учні 1-4 класів Красногорівського ЗЗСО І-ІІІ ст.N2 отримали новорічні подарунки від голови Мар'їнської районної державної адміністрації, керівника районної військово-цивільної адміністрації Данилюка Євгена Івановича. Щиро дякуємо за солодощі, підтримку, гарний настрій!Вітаємо Вас з  Новим роком і Різдвом Христовим! Бажаємо міцного здоровя, мирного неба і наснаги в роботі! 

      

 

 

«  Серпень 2022  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Національна дитяча "гаряча лінія" протидії булінгу працює за безкоштовним номером
0 800 500 225
(зі стаціонарного телефону)
116 111
( з мобільних).
Контактна інформація
з питань видалення персональних 
даних дитини з сайту: 
 krasnogorivkazow2@gmail.com


Copyright MyCorp © 2022
Сайт створено у системі uCoz