Головна Реєстрація Вхід

Патріотичне виховання(відео)

Меню сайту

ЗНО

ЗНО
Яременко Вікторія Григорівна
Тел.: +380626420262
+380972835194
організаційно-методичний відділ
Донецький регіональний центр оцінювання якості освіти
вул. Добровольського, 1, Словʼянськ, 84122 
Web-cайт: https://test.dn.ua

  


 

Загальні вимоги щодо реєстрації осіб для проходження зовнішнього оцінювання:

 

 

1. Ознайомтесь із Правилами прийому до вищого навчального закладу,  де вказано перелік конкурсних предметів, та Порядком проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

 

Визначтеся з предметами, які мають бути зазначені в  Сертифікаті  зовнішнього незалежного оцінювання (далі – Сертифікат).

 

2. Здійсніть вибір предметів, із яких Ви бажаєте скласти тести.

 

Пам’ятайте, що загальна кількість предметів, вибраних Вами для проходження зовнішнього оцінювання, не повинна перевищувати чотирьох.

 

Вам буде надано можливість скласти тест лише з однієї іноземної мови.

 

3. Підготуйте необхідні для реєстрації документи та матеріали:

 

копію паспорта  (сторінки з фотокарткою, прізвищем, ім’ям, по батькові та датою народження) або свідоцтва про народження (для осіб, яким станом на 1 вересня 2017 року не виповнилося шістнадцять років і які не отримали паспорт);

 

копію документа про повну загальну середню освіту. Якщо Ви такого документа ще не маєте, але здобудете повну загальну середню освіту в 2017 році, то подайте  довідку з навчального закладу за формою, розробленою Українським центром оцінювання якості освіти (Зразок довідки) (Бланк довідки).

 

дві ідентичні фотокартки  для документів розміром 3х4 см;

 

В ОКРЕМИХ ВИПАДКАХ:

 

висновок закладу охорони здоров’я про необхідність створення особливих (специфічних) умов для проходження зовнішнього оцінювання (у разі потреби надають особи, які мають захворювання, що можуть бути перешкодою для участі в тестуваннях);

 

копію документа про зміну прізвища, імені, по батькові  (надається особами, у документах яких є розбіжності в персональних даних);

 

документи, перекладені державною мовою та завірені нотаріально  (для осіб, які подають документи, оформлені іноземною мовою);

 

Сформувати заяву-реєстраційну картку Ви можете самостійно, скориставшись програмою створення заяви-реєстраційної картки особи, яка бажає пройти зовнішнє незалежне оцінювання в 20156 році (далі – Програма), розміщеною на веб-сайтах Українського центру оцінювання якості освіти та регіональних центрів оцінювання якості освіти (http://testportal.gov.ua/regions), або звернувшись за допомогою до працівника  пункту реєстрації.

 

ПРОГРАМА СТВОРЕННЯ ЗАЯВИ-РЕЄСТРАЦІЙНОЇ КАРТКИ

 

ІНСТРУКЦІЯ ЩОДО РОБОТИ В ПРОГРАМІ СТВОРЕННЯ ЗАЯВИ-РЕЄСТРАЦІЙНОЇ КАРТКИ

Текст заяви слід писати власноруч за зразком, розміщеним у програмі реєстрації, необхідно поставити підпис та дату оформлення заяви-реєстраційної картки, вклеїти у визначені місця дві свої ідентичні фотокартки для документів розміром 3х4 см, які відповідають Вашому віку.

 

Пам’ятайте, що під час проходження зовнішнього незалежного оцінювання  Ви отримаєте зошит, перекладений мовою, якою виявили бажання скласти тест із певного предмета (кримськотатарська, молдовська, польська, російська, румунська, угорська). Тестовий зошит із цього предмета, укладений українською мовою, у такому разі не видається.

 

Увага! На копіях документів, що надаються для реєстрації, напишіть Згідно з оригіналом  (без лапок), поставте особистий підпис і зазначте власне прізвище, ініціали та дату засвідчення копії.

 

Якщо за релігійними переконаннями Ви не можете взяти участь у тестуванні з окремого предмета, що проводитиметься в суботу, то маєте можливість скласти тест із цього предмета  під час додаткової сесії зовнішнього оцінювання. Для цього, крім інших документів, необхідних для реєстрації, подайте на ім’я директора відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти заяву щодо надання можливості пройти тестування з певного предмета у додаткову сесію, де вкажіть причину, що унеможливлює участь у зовнішньому оцінюванні під час основної сесії.

 

4. Надішліть реєстраційні документи на адресу відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти, яка зазначена в програмі створення заяви-реєстраційної картки. Пересилку документів бажано здійснити цінним листом із описом вкладення.

 

Підтвердженням факту реєстрації для участі в зовнішньому оцінюванні є Сертифікат, який буде надіслано Вам рекомендованим листом разом із:

 

реєстраційною карткою абітурієнта;

 

інформаційним бюлетенем «Зовнішнє незалежне оцінювання. 2017 рік»;

 

повідомленням про створення особливих умов для проходження зовнішнього оцінювання (для осіб, які надали відповідний висновок закладу охорони здоров’я).

 

Ви не будете зареєстровані для проходження зовнішнього оцінювання, якщо:

 

· надішлете не всі документи, необхідні для здійснення реєстрації;

 

· неналежно оформите заяву-реєстраційну картку;

 

· зазначите в заяві-реєстраційній картці недостовірні дані;

 

· подасте заяву пізніше встановленого терміну (визначається за відтиском штемпеля відправлення на поштовому конверті).

 

Також Вам буде відмовлено в реєстрації, якщо ми не зможемо створити особливі (специфічні) умови для проходження зовнішнього оцінювання відповідно до поданого висновку закладу охорони здоров’я.

 

Про факт відмови в реєстрації для проходження зовнішнього оцінювання Вам буде надіслано відповідне повідомлення.

 

Отримавши повідомлення про відмову в реєстрації, Ви можете усунути причини, що стали підставою для прийняття такого рішення, та  надіслати на адресу відповідного регіонального центру новий комплект реєстраційних документів.

 

Хід вашої реєстрації ви можете перевірити на сайті відповідного регіонального центру  http://testportal.gov.ua/regions 

 

Якщо протягом трьох тижнів із моменту відправлення реєстраційних документів Ви не отримали Сертифікат або повідомлення про відмову в реєстрації, зверніться до регіонального центру за телефоном інформаційної підтримки.

 

У разі необхідності внесення змін до переліку предметів або персональних даних, пройдіть реєстрацію повторно, надіславши до регіонального центру необхідні документи та раніше отриманий Сертифікат 2017 року.

 

 

Не відкладайте реєстрацію на останні дні. Це зумовить додаткові проблеми як для Вас, так і працівників регіонального центру.

«  Серпень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Національна дитяча "гаряча лінія" протидії булінгу працює за безкоштовним номером
0 800 500 225
(зі стаціонарного телефону)
116 111
( з мобільних).
Контактна інформація
з питань видалення персональних 
даних дитини з сайту: 
 krasnogorivkazow2@gmail.com


Copyright MyCorp © 2020
Сайт створено у системі uCoz